Riješeno

Kada su u planu nove tarife za bonaše.

  • 18 February 2019
  • 7 odgovora
  • 2620 pregleda

Razina korisnika 1
Pozdrav.
Dali imate informacije dali A1 planira uvesti nove tarife za bonaše i za pretplatnike?
Po meni ostali A1 u drugim zemljama gdje je prisutan A1 ima bolje tarife nego mi.
icon

Najbolji odgovor od A1_Mirjana 18 February 2019, 16:19

Pogledaj original

Odgovora 7

Razina korisnika 4
Bedž +4
Dok ne najave😛 ne smiju ti oni to reći bez dopuštenja od nadređenog, ali slazem se definitivno trebamo nove tarife barem za bonaše
Drago nam je da si zainteresiran prati ponude na webu i nadam se da ćeš pronaći nešto za sebe....šala mala....nemoj se nadat ničemu jer uživaju trenutno u ovakvom kaos poslovanju.
Razina korisnika 1
Bedž +3
Pozdrav svima 🙂
Najnovija informacija je da od 15.2. imamo posve novu tarifu na bonove koja se zove Za cool 🙂 Tarifa nudi 2 GB i 500 jedinica za minute i SMS-ove bez naplate uspostave poziva. Cijena tarife je 50kn i kreirana je prema zahtjevima velikog broja naših korisnika.
Što se tiče pretplatničkih tarifa, za sada nemamo informaciju da li se planiraju neke veće promjene, ali i to se zna brzo promijeniti 😉 Tako da, kao što je profa385 rekao, prati našu ponudu na webu jer ćemo tamo prvo objaviti takvu informaciju.
Razina korisnika 4
Bedž +4
Nije loše, samo da ima 3gb...
Razina korisnika 4
Bedž +4
Ali aktivirat cu tarifu, sviđa mi se😀 odnosno mom sinu ja sam zarobljen u pretplati
55 Kn platiš, a imaš 50 Kn
Razina korisnika 1
Bedž +3
@profa385 Trenutno da, ali ne zadugo 😉

Odgovori