Homebox zagušio forum

  • 12 June 2020
  • 4 odgovora
  • 95 pregleda

  • Anonymous
  • 0 odgovora

95% A1 foruma su žalbe na homebox, koliko ovaj forum ima smisla?  5 aktivnih forumaša gine tu da pomaže….od 100 tema 1 do 2 su korisne. Dajte otvorite novi forum za homebox. Fakat prešli ste granicu ukusa.


Odgovora 4

Razina korisnika 7
Bedž +3

Dovoljno si dugo tu da znaš da ovaj forum radi na principu "javi se u inbox s podacima" pa za homebox ništa ne čudi. Ako je politika A1 da se blati firma i bijesni forumaši ispisuju čitabe o sr...u od usluge, neka im ide na čast. HT nema forum, HT nemoš napisat na FB javni post o blaćenju, HT cenzurira puno toga. A1 je ipak "open mind" operater. 😁

Razina korisnika 2
Bedž +1

@Zefo žao mi je ako  ti već otvorene teme nisu od pomoći. Vjerujem da nekima ipak jesu. Uvijek možeš otvoriti novu, a možeš i ovdje napisati što te zanima kako bismo ti mogli pružiti podršku.

@Zefo žao mi je ako  ti već otvorene teme nisu od pomoći. Vjerujem da nekima ipak jesu. Uvijek možeš otvoriti novu, a možeš i ovdje napisati što te zanima kako bismo ti mogli pružiti podršku.

Zanima me esim kao multisim, točna procedura oko aktivacije ove usluge.

Razina korisnika 2
Bedž +1

@Zefo  eSIM je moguće zatražiti na našim prodajnim mjestima, pozivom službi za korisnike te Webu. Moguće je istu koristiti u kombinaciji sa fizičkom SIM karticom. Kako si ranije komentirao da želiš forum samo za Homebox, osjećam potrebu napomenuti da eSIM nije moguće koristiti na Homebox usluzi.

Odgovori