Naljepnica

Google Play trgovina - kupnja aplikacija putem Vip/Tomato računa

  • 6 April 2017
  • 22 odgovora
  • 10539 pregleda

Razina korisnika 4
Bok svima,

veselim se da mogu objaviti da je ovih dana, u suradnji sa Google-om puštena uslugu kojom se omogućuje:

• kupnja aplikacija
• pretplata na aplikacije
• kupnju igara
• kupnje sadržaja unutar aplikacija (in-app purchase)
• kupnja i iznajmljivanje Filmova


i to sve za korisnike Vip/Tomato pretplate i korisnike Vip/Tomato računa na bonove koji koriste smartphone uređaje s Android sustavom.

Znači, uz standardnu kupovinu putem kreditne kartice od sada neki sadržaj u Google Play trgovini možete kupiti putem svog Vip/Tomato računa.

Ovdje možete pogledati kako kupiti neki sadržaj


Više informacija za Vip korisnike

Više informacija za Tomato korisnike


Odgovora 22

Razina korisnika 7
Bedž +3
Bravo 🙂 ja možda samo testiram jer sve to radim Google walletom, ali ima hrpa ekipe kojoj će koristiti.
Razina korisnika 6
Bedž +6
Slutim da je ovo sve napravljeno na inicijativu Google-a, tj. da on pritišće (moljaka) operatere da takvo što omoguće a ne da je Vip tu nešto posebno poduzeo. No u svakom slučaju super za Android korisnike, napravite nešto slično za Apple Store, to će biti "ekskluziva" onda 😉
moze li se kupovat sa ios tako
Jucer sam kupio Vip Start paket i kada sam SIM karticu stavio u mob... otisao sam na Google Play prekp mobilnih podataka i nije mi se nudila opcija da kupim aplilaciju preko Vip/Tomato racuna. Zna li netko do cega je?
Razina korisnika 7
Bedž +3
Neka logika mi nalaže da bi trebao broj biti registriran i nadoplatiti bon... Možda do toga
Meni u Vipu kaze da koliko vide - ne treba. Nisam registrirao broj i nema mi i dalje opcije. 😞
Razina korisnika 5
Jucer sam kupio Vip Start paket i kada sam SIM karticu stavio u mob... otisao sam na Google Play prekp mobilnih podataka i nije mi se nudila opcija da kupim aplilaciju preko Vip/Tomato racuna. Zna li netko do cega je?
- otvoriš Play Store
- nađeš app
- stisneš Accept
- gore ispod imena app imaš strelicu za padajući izbornik, stisni to i odaberi Payment Methods
- odabereš Use Vip/Tomato billing
- ideš dalje korak po korak


Za novoaktivirane start pakete nekad treba malo vremena da se prikažu u Googleovom billing sustavu, računaj nekih cca 72h. Broj ne mora biti registriran, jedino mora biti aktivan i da, naravno, na (prepaid) računu ima sredstava.

EDIT: za dual SIM telefone Play Store većinu vremena radi probleme, vidi screenshot - Tele2 kartica je u telefonu, ali nije aktivna (istekla valjanost računa + SIM nije aktivirana u uređaju), donedavno sam mogao kupovati preko Tele2 računa samo ako bih onemogućio SIM1 (tomato), omogućio SIM2 (Tele2), prebacio sve aktivnosti telefona (pozivi, SMS, net) na Tele2 SIM, ugasio telefon, upalio telefon, otvorio Play Store. Divlje.
Mobitel mi je dual SIM ali koristim samo jednu SIM karticu (Vip). Meni su iz podrske rekli da je ovo za 72 sata vrijedilp do 10.4.. I dalje nemam tu opciju da platim preko racuna.
Razina korisnika 4
Od danas 29.06. pa do 06.07.2017. u kategoriji najprodavanijih igara iskoristi do 80% popusta.

Prilikom kupovine odaberi plaćanje putem Vip računa i iskoristi do 80% popusta na redovnu cijenu kod kupovine dolje istaknutih igara u Google Play Trgovini



POGLEDAJTE PONUDU
dali ako kupim nesto pošto sam na bonovovima dali kad kupim nešto dali trebam pravi novac dat u VIPU?
Razina korisnika 7
Bedž +3
Ti se to zezaš? Moraš imati novac na računu i skida ti se automatski. Ako nemaš dovoljno ne možeš ništa kupiti.
Razina korisnika 6
Bedž +6
Nakon promjene imena postalo nam je nedostupno plaćati putem vip/tomato sim kartice u Google Playu. Kada to mislite srediti, za par dana mi stižu pretplate na naplatu.
pozz

pokusao sam dodati nacin placanja "kupnja putem a1 računa" nije mi proslo dobio sam grešku "vaš račun izložen je riziku pokušajte ponovo za 30 min" onda sam pukašo kupiti app po 13 kn naravno da sam imao dovoljno na računu uvjek ista greška....sto da radim?
Razina korisnika 1
Bedž +3
@tomhoc Vjerujem da ti je odgovor na tvoju poteškoću dan na drugoj temi na https://bit.ly/2DRqgck
Svakako nam javi da li je pomoglo 😉
trazi me uswrname pas da bio otvorio stranicu
sad mi kaze da nemam pristup da vidim temu
ima li ko kakvu ideju?

Neću koštati novac ako koristim plaćene verzije na Google Playu, objavljene su mnoge besplatne verzije moda, uključujući igre i aplikacije. Ovdje sam upravo pronašao neke omiljene igre https://gamedva.com/sitemap

Dali se može povećati limit ako ja zelim

Razina korisnika 6
Bedž +6

Dali se može povećati limit ako ja zelim

Možeš registrirati dodatnu karticu (debitnu, kreditnu), pa kad ispucaš limit sa A1 simice (mislim da je to negdje oko 70 € mjesečno), nastaviš trošiti s njih, ak baš želiš.

Smatram da je trošenje novca na zabavu rasipanje, pa radije koristim Mod APK verzije. One samo otključavaju značajke i potpuno su besplatne, što je sjajno.

Razina korisnika 6
Bedž +6

Smatram da je trošenje novca na zabavu rasipanje, pa radije koristim Mod APK verzije. One samo otključavaju značajke i potpuno su besplatne, što je sjajno.

Smatram da bi ti trebal cijelog života raditi zabadava,  plaćanje tvog rada je obično rasipanje novca. 

Neka mišljenja nije dozvoljeno pisati na forumu i to forumu operatera, kao ovo tvoje- mnoge modificirane aplikacije sadrže viruse i malweare, a ako nemaš za igre, onda se ni ne igraj. 

Odgovori