Riješeno

eSIM

• 16 Veljača 2019
  • 16 odgovora
  • 420 pregleda

• Anonymous
  • 0 odgovora
Odgovorčić???
icon

Najbolji odgovor od A1_Drazen 17 Veljača 2019, 12:42

Pozdrav ekipa, trenutno nemamo u ponudi eSIM uslugu, proslijedio sam kolegama upita hoćemo li imati u ponudi 🙂
Pogledaj original

Odgovora 16

Razina korisnika 4
istina, prema @A1_Ivana čeka odgovorčić od denija a morao je pronaći put ovdje dosad... Ma zaboravili oni na to😑
Razina korisnika 1
Pozdrav ekipa, trenutno nemamo u ponudi eSIM uslugu, proslijedio sam kolegama upita hoćemo li imati u ponudi 🙂
Krivo je označen ovaj odgovor kao najbolji, jer ovo nije ništa , a kamoli odgovor.
Razina korisnika 1
@profa385 @Remko1 Za sad E-SIM usluga nije dostupna, no radimo već na toj temi jer imamo zainteresiranih. Pratite našu web stranicu i društvene mreže jer ćemo sigurno objaviti ovakvu novost.
To si napisala i prije godinu dana.
Razina korisnika 1
To si napisala i prije godinu dana.
Zaključak je jasan.
Razina korisnika 4
👇..

To si napisala i prije godinu dana.Zaključak je jasan.

Sram te bilo i tebe i tvoju firmu, srpdaš se sa korisnikom-cima koji tebi i tvoj firmi ostavlja oko 750 Kn mjesečno.
Razina korisnika 6
Zašto se “sprda”, nisi li se upravo ti krenuo sprdati sa “to si napisala prije godinu dana”? Cura je lijepo napisala da rade na tome i to je taj “jasan zaključak” i ma koliko god možda nam se on ne sviđao jer želimo esim odmah (da i ja bi ga volio) to je trenutno tako kako jest i ona da se postavi na trepavice to ne može promijeniti.
Razina korisnika 4
@acer112 istina, ali mogla je onda napisat da ne rade na tome😂😂 a ne lagati i davati lažnu nadu
Razina korisnika 6
Slažem se da ne bi bilo u redu da šire lažnu nadu ako im je to u rangu “svakodnevno poboljšavamo našu uslugu, doći će možda i to u budućnosti” ali to ne možemo znati koliko su iskreni u nastupu na forumu. Nadajmo se da nisu samo prazne floskule i automatski odgovori u pitanju već da zaista rade na tome.

Ja inače koristim eSIM od HTa sa klasičnom A1 karticom i radi ok, iako ne savršeno.
Zašto se “sprda”, nisi li se upravo ti krenuo sprdati sa “to si napisala prije godinu dana”? Cura je lijepo napisala da rade na tome i to je taj “jasan zaključak” i ma koliko god možda nam se on ne sviđao jer želimo esim odmah (da i ja bi ga volio) to je trenutno tako kako jest i ona da se postavi na trepavice to ne može promijeniti.

eSIM evo ovdje ti je link..."Zaključak je jasan" to tebi nije sprdnja? Koji zaključak?
Razina korisnika 4
zaključak je da nema zaključka, mislio sam da bar ti profa poznajes a1 i njihove zakljucke da nema zakljucka😅
Razina korisnika 6
@profa385 Nije sprdnja. Zaključak je da ti je upravo odgovorila na to pitanje u poruci iza te da rade na tome. Kao što sam napisao već, meni više izgleda tvoj odgovor kao sprdnja na to što ti je odgovorila i što ti ne paše.
@profa385 Nije sprdnja. Zaključak je da ti je upravo odgovorila na to pitanje u poruci iza te da rade na tome. Kao što sam napisao već, meni više izgleda tvoj odgovor kao sprdnja na to što ti je odgovorila i što ti ne paše.

Drago mi je da je tebi jasno i da si ti zadovoljan odgovorom. Moj odgovor nije sprdnja, a odgovor koji je dala nakon godinu dana čekanja na uslugu vrijeđa moju inteligenciju.
Završio sam sa tom temom.
Razina korisnika 4
E sad kad ce doci to da se zatvori tema da nema vise daljnjih odgovora, pricekajmo "slow1"😞

Odgovori