Riješeno

Email @vip.hr

  • 1 March 2017
  • 5 odgovora
  • 6259 pregleda

Razina korisnika 4
  • Aktivni forumaš početnik
  • 143 odgovora
Na stranici moj vip dobio sam e-mail adresu u obliku korisničkog imena, i broja fiksnog telefona, ali napravio sam i dodatne email adrese, ali sa tih dodatnih nikome ne mogu odgovoriti, nego moram koristiti drugi e-mail...


Dali se može u postavkama napraviti da i sa dodatnih e-mail adresa nekom šaljem e-mail, a ne da služi samo za primanje.
icon

Najbolji odgovor od A1_Marko 1 March 2017, 19:50

Pogledaj original

Odgovora 5

Pozdrav @Kova_sb

ako sam dobro shvatio, želiš poslati mail kroz webmail, ali sa alias adrese?
Kod slanja maila u polju Od: možeš odabrati sa koje mail adrese šalješ mail.
Razina korisnika 4
Upravo tako!

Ali kad želim odabrati ima samo u obliku moga korisničkog imena, pokraj stoji "uredi indetitete" kliknem i ima samo već spomenuta adresa, dok ostalih nema niti ima opcije da dodam te alias adrese...
Kada uđeš u uredi identitete, pri dnu stupca identiteti imaš znak +.
Njime dodaješ alias.
Evo ovim bih vam se putem bih se vama iz Vipa htio požaliti na kvalitetu tog vašeg Vip webmaila. Jako, jako loše je to što lozinka može sadržavati maksimalno 10 znakova što je stvarno premalo (trebalo bi barem 15), što je slaba sigurnost logiranja, odnosno nemate 2FA tako da se na takvom računu ne isplati imati ništa osobno osim nekog newslettera i zadnje to što se ne može izbrisati osim neke vaše procedure koja ide da vas otprilike preusmjeravaju na druge brojeve i na kraju na onaj za podršku 5 kn /min., tako da kad već gubite korisnika da malo i omastite brk ! 😠
Razina korisnika 7
Bedž +3
Tko pokraj gmaila, outlooka, zoho, i kojeg god hoćeš servisa koristi operaterske mailove za išta ozbiljno?

Odgovori