Riješeno

Dodatni paket

  • 25 January 2019
  • 4 odgovora
  • 1707 pregleda

U srpnju 2018 ste me kontaktirali preko telefona da proširim paket na HD TV programe i proširili ste ga, ali ste mi usput produžili sjeli trio pakek na 24 mjeseca bez da sam bio upoznat da će se to desiti ..., u nemogućnosti da plaćam u budućem vremenu, tj da budem opterećen još dvije godine tražim da mi prekinete svu uslugu jer je postupak produženja nepošten i prevarantski.
icon

Najbolji odgovor od Jo Ramax 25 January 2019, 21:45

Pogledaj original

Odgovora 4

Razina korisnika 7
Bedž +3
A HD paket je bio po nekoj povlaštenoj i manjoj tarifi nego što je cijena inače, tj. na ugovornu obvezu od 24?
A HD paket je bio po nekoj povlaštenoj i manjoj tarifi nego što je cijena inače, tj. na ugovornu obvezu od 24?
ma žena je tila neke dodatne programe pa ih kontaktirala, onda su oni mene nazvali i ja rekoh može ..., ali zavraga oni sve produžiše za 24 miseca ..., suludo. Ma ispltio bi im penal za te programe, ali ne za cili komplet.
Razina korisnika 7
Bedž +3
Ma jasno ali recimo sad bubam, želiš neki paket bez UO i platiš 50 kn svaki mjesec, a sa UO je duplo jeftiniji ali se vežeš na 24 mjeseca. A glede produženja, produži se sve, kako bi bilo da otkažeš trio nakon isteka a plaćaš samo HD paket. Znači nemaš tv uslugu a plaćaš HD, neizvedivo.
Ma jasno ali recimo sad bubam, želiš neki paket bez UO i platiš 50 kn svaki mjesec, a sa UO je duplo jeftiniji ali se vežeš na 24 mjeseca. A glede produženja, produži se sve, kako bi bilo da otkažeš trio nakon isteka a plaćaš samo HD paket. Znači nemaš tv uslugu a plaćaš HD, neizvedivo.
Mrzim UO ..., sve ću učiniti da je skinem s vrata ..., u slučaju otkazivanja trio platim penal za HD i bog te veselio ..., nikakav problem i sve posšteno.

Odgovori