Riješeno

Djeljenje GB

  • 15 November 2018
  • 23 odgovora
  • 14128 pregleda

  • Forum rekreativac početnik
  • 9 odgovora
Pozz, zna neko kako je moguce prebacit gigabajte sa jednog broja na drugi?
icon

Najbolji odgovor od A1_Darka 16 November 2018, 14:38

Pogledaj original

Odgovora 23

Razina korisnika 7
Bedž +3
Probala koristiti tražilicu?

Link na jednu od 100 tema
Razina korisnika 5
  1. instaliraj aplikaciju A1 sa Google Play ... i prijavi se
  2. stisni " košaru ", dolje u desnom kutu i pojaviti će ti se izbornik kao na slici u prilogu Podjeli megabajte
  3. odaberi dijeli megabajte ... tu odredi koliko dijeliš i na koji broj
  4. stisni " podjeli" i to je to ... dobiješ obavjesti da si uspješno poklonila megabajte
Meni ovo otvara 😏

Razina korisnika 5
pa ne stiskati tu ikonu " shop"
nego kad otvoriš aplikaciju A1, stisni mala kolica u crvenom krugu ( nalazi se odmah iznad ikonice "podrška " , na desnoj donjoj strani .
Ovo mi je pocetna stranica ali ja kolica u crvenom krugu ne vidim nigdje ili sam corava 😂🤦🏻‍♀️

Razina korisnika 7
Bedž +3
@razjaren - jel to ios ili mi se čini? Ja na moj a1 app (android) na 2 prepaid računa isto nemam tu opciju. 😉
Ja sam ios
Razina korisnika 7
Bedž +3
Ne znam, očigledno je svakom drugačije.

Probala po uputama na mom linku sa slanjem sms-a?
Jesam i odma dolazi poruka da nije moguce djeljenje
Razina korisnika 7
Bedž +3
S koje tarife dijeliš na koju? Znaš da ide bonaš-bonašu i pretplatnik-pretplatniku?
Ma obiteljski sve svi smo na istoj tarifi sve imamo isto
Razina korisnika 7
Bedž +3
Da ti kažem da pročitaš uvjete korištenja dijeljenja giga (za bonaše ili pretplatnike) ili napišeš kao žena "imamo tu i tu tarifu" pa ti kažem može ili ne može? 😃
Razina korisnika 5
@razjaren - jel to ios ili mi se čini? Ja na moj a1 app (android) na 2 prepaid računa isto nemam tu opciju. ;)

@gogsy1975 , nije iOS .... android je ,priložena slika je sa mobitela Xiaomi Mi 8 .. isto mi je na primarnom mobitelu galaxy S9+ ,,,, tako da...sad ni meni nije jasno kako ti to nemaš na androidu .. i da oba mobitela su mi na bonove tarifa " Za Chil ".
Razina korisnika 7
Bedž +3
Nemam, S7 edge. Ni na pretplatnom A1 niti na 2 bonaška profila.

Razina korisnika 5
Da, još da naglasim, prijavljen sam na oba računa sa mailom ( korisničkim imenom ) i lozinkom . Ovo naglašavam iz razloga što možda to ima neke veze .. iako mi to nikako nema logike , al eto da se znaju svi detalji. Aplikacija je uredno ažurirana zadnjom dostupnom verzijom ( ali imao sam tu opciju od početka kad je izašla ta nova aplikacija ( prije nastanka A1 ) . nedavno sam nabavio taj Mi 8 mobitel i povukao novu instalaciju ( znači kad je postao A1 ) i opet je ista kao i na Samsungu S9+ na kojem je aplikacija od prije.
Stvarno mi nije sad ništa jasno , kako nemamo svi isto. Nikako mi to nema logike

EDIT; evo i link kad je izašla nova aplikacija i kad sam isto pitanje postavljao ja ..pa mi je moderator odgovorio i pokazao gdje se nalazi . To je bilo prije dva - tri mjeseca ili kad li već-
RASPRAVA O APLIKACIJI MOJ VIP
Razina korisnika 7
Bedž +3
Znači, ovaj tren ispraznio cache, deinstalirao, povukao sa google playa zadnju verziju. Ulogirao se korisnickim imenom, ulogirao se preko mobilnih i nema te opcije za shareanje. 😉
Razina korisnika 5
ne znam štp da ti kažem ( napišem) kolega.... valjda nas budu sutra čitali moderatori, pa nam pojasne ovo
Koji kriteriji vladaju..i zašto... mislim da zaslužujemo službeni odgovor.

Osim..možda ako ja nisam postao jako drag nekoj moderatorici pa imam neke privilegije 😅😊
Razina korisnika 7
Bedž +3
Očigledno nemam ja a i nema autorica na ios-u...

Hmm... tebi je mislim Ivan aktivirao tu privilegiju pa nemoj da svašta pomislim. 😃
Razina korisnika 6
Bedž +6
Nema veze sa prijavom na korisnički račun. Automatska prijava putem broja na Zen tarifi pokazuje u košarici prijenos megabajta, dok kod mene u zakon plus tarifi ne pokazuje,ali ja uredno mogu dobiti megabajte, e sad, valjda ih onda i mogu pokloniti putem sms-a?!? Eh, ja na zakon plus tarifi ne mogu pokloniti gige, ali ih mogu dobiti 😑 a moj S9+ je glaadaan gigica, želi li ga netko nahraniti?😜
Razina korisnika 6
Bedž +6
Čini mi se da jedino loodilo tarifa i nove tarife na bonove mogu dijeliti gige svim bonašima.
Razina korisnika 5
Očigledno nemam ja a i nema autorica na ios-u...

Hmm... tebi je mislim Ivan aktivirao tu privilegiju pa nemoj da svašta pomislim. :D


hahha .. ova ti je bila dobra 😃, Ma ja sam ti "starog kova" ..vrijedi samo ona... volim volim žene ...

Nego da se vratimo na temu : moguće da je vezano uz broj i kad je uključena tarifa ..pa su možda nešto ukidali i novim opcijama dodavali pa stoga nemamo svi isto.
  • @nickno , ja uredno mogu slati sa svoje Chili tarife ( kod mene šaljem sinu) koji je na bonove bez tarife ili na osnovnoj tarifi uredno ih primi kad pošaljem. jučer sam bu poklonio 2 gige i sve proteklo u redu.
Možda nismo čitali nove mogućnosti i pogodnosti opcija , vjerovatno su izmijenjeni , pa neke tarife kojima je dozvoljeno dijeljenje megabajta prikažu tu mogućnost dijeljena dok onim tarifama kojim nije dozvoljeno dijeljenje, skrivena je ta opcija.
Uglavnom volio bih da nam netko službeno pojasni ... baš me zanima razlog , to jest kriteriji.
Razina korisnika 5
Eh, ja na zakon plus tarifi ne mogu pokloniti gige, ali ih mogu dobiti 😑 a moj S9+ je glaadaan gigica, želi li ga netko nahraniti?😜

Eh to ovisi o puno čimbenika i parametara ..... ☺️
Razina korisnika 3
Bedž +3
Pozdrav,

šaljem uputu za djeljenje gigabajta putem poruke.
Samo nove Mobilna S+/M/L tarife mogu dijeliti gigabajte na način da na broj 13280 pošalje poruku s količinom megabajta (primjer ako se šalje 1GB, upisuje se 1000MB) i PRETPLATNIČKIM brojem telefona s kojim želi podijeliti megabajte.
Korisnici Nema da Nema tarifa na bonovima mogu dijeliti megabajte drugim bonašima na način da na broj 13290 pošalju količinu megabajta koju dijele te odgovore na poruku upisom broja NA BONOVE kojem šalju megabajte.

Odgovori