Riješeno

A1 Xplore TV

  • 19 July 2017
  • 4 odgovora
  • 1588 pregleda

Kako ukljuciti interaktivne funckije za snimalicu za Vip Now...Hvala
icon

Najbolji odgovor od Anonymous 19 July 2017, 12:45

Pogledaj original

Odgovora 4

Razina korisnika 6
Bedž +4
Uključeni su u cijenu te se ne naplaćuju dodatno. Snimalica na HRT kanalima trenutno nije dostupna zbog pregovora s HRT-om.
Da li se u Vip Now usluzi filmovi i serije dodatno naplaćuju ili su uključeni u cijenu?
SZK mi kaže kad odaberem film da će mi se pokazati cijena, ali probao sam preko 20-tak filmova ili serija i nigdje nema nikakve cijene.
Također, na HRT1 i HRT2 ne mogu snimati emisije, a na RTL, RTL 2 mogu. Da li to tako treba biti ili da i za to zovem SZK?
Razina korisnika 6
Bedž +4
Da li se netkom događa da mu se kada gleda vipnow putem računala stranica povremeno sama od sebe refresha? Npr. gledam RTL2 i odjednom se stranica refresha, isključi se full screan i počne se prikazivati HRT1. Vrlo iritantno.
Bok,

Usluga Vip Now uključuje:
• TV uživo – na raspolaganju imate 21 televizijski program, uključujući i novi Esports kanal (domaći i strani)
• Radio – na raspolaganju imate 51 najpopularniji domaći radijski kanal
• Pogledajte od početka – na određenim televizijskim programima možete ponovo pokrenuti sadržaj iz prošlosti
• Snimalica – na određenim televizijskim programima dopušteno je snimanje sadržaja
• Filmovi i serije – u sklopu Vip NOW usluge dobivate pristup Filmovima i serijama u kojoj možete pogledati HBO OD, Disney crtiće, ABC studio serije, itd.

Ukoliko imaš aktivnu uslugu Vip NOW, a nemaš mogućnost snimanja ni na jednom programu, javi se u SZK kako bi napravili potrebne provjere.

Vip_Morana

Odgovori