Riješeno

A1 TV za Van

  • 21 October 2018
  • 3 odgovora
  • 672 pregleda

Zašto u inzoemstvu ne mogu koristit uslugu koju placam redovno ( A1 TV za Van), odnosno zašto mi se troše megabajti dok ju koristim u inozemstvu?
icon

Najbolji odgovor od Sunasce 21 October 2018, 19:14

Pogledaj original

Odgovora 3

Razina korisnika 7
Bedž +3
Jer je usluga kreirana samo za područje RH i jedino tu imaju autorska prava i licence za emitiranje. Isto vrijedi i za druge "za van" aplikacije, kao i za bilo koje druge radio televizijske usluge.
https://tvzavan.a1.hr/termsLogin
Ali usluga radi na megabajtima, a na WiFi ne radi, prilikom ulaska u inozemstvo u EU uvijek se dobije poruka da sve ostaje isto kao u Domacoj tarifi. To je za mene pranje novca i usliga samim tim nema previse smisla ako cu samo u Hrv gledat...
Razina korisnika 7
Bedž +3
U inozemstvu postoji limit za potrošnju i to radi dok ne potrošiš isti odnosno ne znam koliko je granica za roaming, a ovisno o tarifi. Na wifi ne radi jer nije RH. Isto tako opcija stream bez limita radi unutar RH. To je regulirano zakonom i pravima.

A kako misliš, uz svaki trio danas se dobije TV za van gratis. Ako ja na trio imam full paket pa podijelim rođi u Njemačku, Bosnu pa tako svi preko wifi-a deru po A1 gratis. ;)

Btw. jesi probao maxtv za van koristiti vani? 😉

Odgovori