Riješeno

A1 live chat

  • 30 December 2018
  • 6 odgovora
  • 432 pregleda

Razina korisnika 4
Bedž +4
  • Bližim se zvijezdama
  • 346 odgovora
Sto se događa sa chatom na a1 stranici?Nekad se pojavi opcija za chat, a nekad had kliknem na onu ikonicu za podrsku samo mi nude da ostavim podatke da me kontaktiraju... nekad se opet pojavi chat i tako stalno... sto se događa?
icon

Najbolji odgovor od gogsy1975 30 December 2018, 13:56

Pogledaj original

Odgovora 6

Razina korisnika 7
Bedž +3
Kad je agent slobodan, ponudi se. Kad nije, ostaviš poruku. Tako je i kod drugih, u drugim webshopovima, internet bankarstvu itd. Neki imaju i redoslijed koji si po redu čekanja. 🙂
Razina korisnika 4
Bedž +4
Cudno, prije je bilo da kad je agent zauzet svejedno se pojavi opcija, ali sad uopce ne. Evo u screenshotu vidi kako se pojavi po novom. Nema chat opcije :(

Razina korisnika 4
Bedž +4
I sto je najgore ja ostavim podatke, cekam sat vremena i ne nazovu
Razina korisnika 7
Bedž +3
A nije to instant reply. Ako zatekneš da ti se ponudi online, ok. Ali ako ostaviš poruku onda ti se ne javi taj ili ta kad siđe s chata nego netko drugi. U najkraćem mogućem roku al ne odmah. 😃
Razina korisnika 4
Bedž +4
Pa ali to tako prije nije bilo. Prije je bilo da imas uvijek opciju chat a ako je agent zauzet mogao si poslati poruku i pricekati... koji je to problem za a1. Zasro uvijek chat nije dostupan pa da napisu agent je zauzet a ne to da te oni trebaju nazovati i to ne naprave
Razina korisnika 4
Bedž +4
Cudno, uglavnom hvala gogsy na pomoci!

Odgovori