Riješeno

Upit o novom broju

  • 11 January 2023
  • 7 odgovora
  • 276 pregleda

Pozdrav. Zanima me ako se odlučim uzeti Savršenu tarifu dali mogu birati broj? Sada nisam vas korisnik i to bi mi bio novi broj.

icon

Najbolji odgovor od A1_IvanaM 11 January 2023, 23:34

Pogledaj original

Odgovora 7

Razina korisnika 4
Bedž +3

Pozdrav @ST_210 🖐🏻
Broj po izboru mora biti slobodan i aktivan te je rezervacija broja kao usluga besplatan. Određena numeracija/kombinacija brojeva se može realizirati. Jesi li već u međuvremenu bio na našem prodajnom mjestu i provjerio možeš li aktivirati željeni broj?

Nisam bio, inače nebi tu tražio odgovore😀

Razina korisnika 2
Bedž +2

@ST_210 Možeš nam se u tom slučaju javiti porukom OVDJE  kako bismo provjerili je li broj koji želiš rezervirati dostupan za rezervaciju. 

Bolje tu rezervaciju ukinite skroz. Brojevi koji se ne koriste nisu dostupni za aktivaciju iz ko zna kojeg razloga..ali zato u konkurencije jesu i bez problema sam dobio broj

Razina korisnika 6
Bedž +6

@ST_210 , možda si tražil broj kojem nije isteklo 270 dana do deaktivacije, a ti valjda isto tako ne želiš ostati bez broja prije ukidanja svih tvojih prava na taj broj,jel tako?  Od tuda valjda i postojanje nekakve rezervacije.

To kaj si na drugoj mreži odmah dobil broj znači da je taj broj bio odmah i dostupan, da nije bio vjerojatno bi isto moral čekati dok trenutnom korisniku ne istekne pravo na broj.

E da, dobil si broj koji si tražil. Ali ne s predbrojem 091, pa onda to nikako nije isti broj. 😛😉

Od svih brojeva koje sam trazio niti jedan ne moze, s tim da brojevi koji pocinju sa 0917 uopće ne postoje navodno. Nije meni trebala nikakva rezervacija ja bi broj odmah aktivirao. Isto tako za nekoliko brojeva sam siguran da nikad nisu ni postojali u mreži…. Jer pitao sam na više mjesta i nemaju baš svi isti odgovor.

Razina korisnika 6
Bedž +6

091 7125 091 A1 Služba za korisnike u inozemstvu.

Eto vidiš, 0917 brojevi postoje.

091 7000 Sekretarica

091 7002 Tko-je-zvao

A imam i u kontaktima 3 A1 broja koji počinju sa 091 78x xxxx ili 091 76x xxxx 🤭. Privatni, prastari brojevi,tj.dugo godina se koriste.

 

A bokte, na njuškalu neki vrag prodaje 091 7xxx xxx brojeve za 2000 kn. Nekorištene. Pa tko to kupuje? 🤔

I onda se pitaju mnogi zakaj nema multisima u Hrvatskoj... 🤣🤔

A nasred njuškala ogromni oglas 

A1 broj XXX-XXX-Y za 14.000 kn

E svašta na tom njuškalu

 

Odgovori