Pozdrav svima - Novi, stari forumaš ! :D

  • 5 February 2017
  • 7 odgovora
  • 4348 pregleda

Pozdrav svima, otvorio sam novi račun jer ne znam šta mi je bilo sa starim, uglavnom ja sam onaj cybermatija ako me se ko sjeća :$

Sad sve ispočetka ! -.-

Pozdrav ! 😃

Odgovora 7

Razina korisnika 5
Pozdrav svima, otvorio sam novi račun jer ne znam šta mi je bilo sa starim, uglavnom ja sam onaj cybermatija ako me se ko sjeća :$

Sad sve ispočetka ! -.-

Pozdrav ! :D

Pa cimni Puljca da ti reaktivira stari user... 🙂
Razina korisnika 7
Bedž +3
Cybermatija pa dobro nam došao natrag 🙂 lijepo te je vidjet, kako škola napreduje? Stvarno možeš javit Puljcu da pomogne, iako ti je i ovaj Nick fora 🙂
Aha, nisam stvarno imao pojma kaj je bilo, primjetio sam promjene, ali nisam znao da je baš sve staro izgubljeno.

Heh, hvala ti na dobrodošlici, družimo se 😉
Razina korisnika 7
Bedž +3
Bravo 🙂 tako treba.
Da pamtimo, pa naravno... Nema više starih postova na serveru, al ipak od godina tipkanja nešto ostane i u našoj memoriji ;)
Što se tiče Puljca, oprosti mu... Recimo da se upoznavao s hrvatskim zdravstvenim sustavom... Javit će ti se čim vidi.
Razina korisnika 7
Bedž +3
Nije ti obrisan račun nego nije uopće baza mogla biti prenesena na novu platformu tako da smo se svi, baš svi morali ponovno registrirati na novi forum.
Dobrodošao natrag 🙂
Jooj kako sve pamtite 😃 dobro je u skoli ide i na kraju će bit 4
A šta se tiče Puljca, javio sam mu se, ali on ništa ne odgovara 😠
Eto sad i ja vidim da mi je račun obrisan, tj nisam se mogao prijaviti ni ništa. Sve ispočetka.

Nisam nešto najaktivniji ni bio, al ono, valjda sam zaslužio da mi account stoji 😃

Uglavnom, pozdrav svima, nadam se ugodnom druženju 😉

Odgovori