Riješeno

Ponuda usluga i uređaja za krajnje korisnike s invaliditetom

  • 5 June 2023
  • 2 odgovora
  • 1490 pregleda

Da li mogu znati na što se točno odnosi “Ponuda usluga i uređaja za krajnje korisnike s invaliditetom”?

icon

Najbolji odgovor od A1_Magdalena 5 June 2023, 12:00

Pogledaj original

Odgovora 2

Razina korisnika 1
Bedž +1

@Zdravko Ćapeta riječ je o pogodnostima koje imamo za članove udruge “Dodir” te članove Hrvatskog Saveza gluhih i nagluhih.
Promocije su vezane uz tarifu Malu + kojom članovi ostvaruju dodatnih 8GB interneta u tarifi i 4,51 EUR popusta na mjesečnu naknadu. 

Poštovani evo ga ja sam vam osoba sa 100 postotnim invaliditetom ali nisam u kolicima najme kod mene vam je situacija ovakva, sa 26 godina sam doživio obostrani moždani udar i udarilo mi je na noge i na govor. Dok sam hod nekako uspio srediti mislim uz pomoć pomagala govor nisam nikako! Moja usta se možda miču ali (osobe sa kojima živim a to su roditelji) me ne razumiju nikaj a kamoli kada me netko nazove i zato sam se odlučio ne javljati na mob. Ali najgore od svega je kaj mi ljudi ne vjeruju mislim kada se ja javim na Whatsapp od A1 iako im ja pošaljem svoju iskaznicu osi osobe oni mi i dalje vele nazovite ali kako no dobro ajde nije ovo tema za to samo sam vam htio reći da kojim preprekama se ja susrećem u svakodnevnom životu a starci mi neznaju poslati SMS poruku i kako da im ja objasnim kaj ja hoću kada za sve se još uvjek mora nazvati iako imaju moje podatke u A1 ali ne oni moraju po svom no dobro ajde sada imam 43 godine i mislio sam da će biti lakše sa vremenom nije i nije mi jasno zakaj oni imaju neograničene minute ajde dobro SMS poruke dobro dođu i internet ne kužim jer sam si ga ja na svoje ime uzeo i to mi je dosta valjda me nitko nebude trebao hitno tako da je dok idem do birtije jer ... 

No dobro da ne davim više LP Hrvoje iz Samobora btw dobra tema ali nezz koliko sam se ja uklopio u nju ali to su vam moji problemi i nebi htio nikome ovakvih problema da ima da mu ljudi koji imaju moje podatke ne vjeruju ali toliko o njima ja znam koji problemi mene muče

Lp

Odgovori