Riješeno

Gdje kako unsubscribe subforum ili općenito delete account

  • 15 April 2019
  • 15 odgovora
  • 4021 pregled

You are receiving this email because you are subscribed to the subforum Pretplata - Mobilne i fiksne tarife. To stop receiving these emails, please log in to a1-hr and change your option to unsubscribe subforum
icon

Najbolji odgovor od A1_IvanaN 3 July 2019, 15:58

Pogledaj original

Odgovora 15

A ništa, prijaviću stranicu za spam
Razina korisnika 2
Bedž +3
Pozdrav Vasa, dovoljno je samo promjeniti opciju na unsubscribe subforum i neće ti dolaziti notifikacije 😉
Razina korisnika 7
Bedž +3
Klikneš na ikonicu svog profila i izabereš "stranice koje pratim". Izlistat će ti teme na koje si se pretplatio. Klikneš na neku od tema i u prvom postu te teme makneš zvijezdicu za pretplatu da ti stižu notifikacije.
Razina korisnika 6
Bedž +6
@A1_IvanaN , to nije istina, ja sam sve unsubcribe i svejedno mi dolaze notifikacije na gmail, pa sam vas prijavila kao spam, pa mi dolazite u neželjenu poštu.
Razina korisnika 7
Bedž +3
@nickno - kad klikneš na ikonicu profila pod stranice koje pratiš, piše 0 ili...?
Razina korisnika 6
Bedž +6
@gogsy1975 , piše 54, ali kad kliknem na to piše 0 i ne mogu ništa više otkačiti.
Hihihi, nemoj se ljutiti kaj si mi u spamu, nisi ti kriv 😋

Razina korisnika 7
Bedž +3
Pretpostavljam da si na s9 i na chrome-u, tih 54 je problem. Kad stisneš desktop prikaz stranice u Chrome-u (pretpostavljam da si na mobilnoj verziji foruma), jel onda prikaže te 54 teme?
Razina korisnika 6
Bedž +6
Nisam na Chromeu,tj.jesam valjda, kad se i Samsungov browser bazira na Chromeu 😐, a u njemu nemam mogućnosti desktop prikaza. Samsungov browser mi je super jer mi omogućuje ulogiravanje pomoću prsta 😊
Razina korisnika 7
Bedž +3
Probaj drugi browser, čisti Chrome ili neki drugi, da ubiješ te 54 notifikacije. 😉
Razina korisnika 6
Bedž +6
Ups, našla sam desktop prikaz u Samsung browseru i isto piše 54
Razina korisnika 6
Bedž +6
I isto kad kliknem na 54 dobim ovo

Razina korisnika 6
Bedž +6
Evo još mogu reći da sam primjetila da mi dolaze samo notifikacije ako me netko spomene kao @nickno , ako me spomene samo kao nickno, onda ne dobim ništa. Sad ću sama sebe zaspamati 🤣
Razina korisnika 7
Bedž +3
Ovih 54 je za svaki upis od 54 teme koju pratiš. A ovo sa majmunčetom je samo ako te netko spomene. Tebe smeta ovih 54 ili majmunče? 😂
Razina korisnika 6
Bedž +6
Ne smeta me ništa, sada dobim puuuno manje e-maila od foruma nego prije i to samo ako me netko spoji sa majmunčetom 😃, pa je to valjda neki forumski bugić,ili se i to može srediti u postavkama,ali na mobilnoj verziji postavke su stvarno minimalne koje se mogu urediti
Razina korisnika 7
Bedž +3
Možda ako si u prilici da probaš negdje na računalu u opcijama. Meni ništa ne stiže ako me netko ne spoji s majmunčetom. Kad smo kod foruma, meni nedavno zapeli svi postovi, kao biti će objavljeni nakon revizije upisa od strane administratora... 😂 ali admin je sredio brzo...

Odgovori