Dobrodošli na novi Vip forum

  • 7 December 2016
  • 68 odgovora
  • 5941 pregled

Razina korisnika 4
Pozdrav svim forumašima,

više od tri godine na Vip forumu razmjenjujemo iskustva i znanja o o telekomunikacijskim tehnologijama, zajedno oblikujemo sadržaj i pomažemo jedni drugima kada imamo neku dilemu.

Kako bi unaprijedili funkcionalnosti Vip foruma, 12. prosinca prešli smo na novu, osvježenu platformu.

Vjerujemo da ćete kao korisnici biti zadovoljni modernijim, responzivnijim Vip forumom koji odlično funkcionira na svim ekranima.

Nažalost, nismo bili u mogućnosti prebaciti sav sadržaj i podatke na novi Vip forum, pa će biti potrebno registrirati svoje korisničko ime i potvrditi e-mail adresu..

Što to znači?


Na novom forumu potrebno je kreirati Vaša korisnička imena kojima ste se do sad koristili.
Broj postova i rankovi će biti promijenjeni.

Veselimo se promjeni jer nam novi forum donosi jednostavniji pregled i jednostavnije sudjelovanje za sve članove foruma.

Nadamo se kako ćete i dalje biti aktivni forumaši i veselimo se novim druženjima.

Za sva pitanja slobodno me kontaktirate putem ovog posta ili privatne poruke.

Vaš Puljac

Odgovora 68

Brzo ćemo se naviknuti, ali novo sučelje izgleda cool! 🙂
Razina korisnika 6
Bedž +4
Dojam na prvi pogled onako: zbilja moderno i profesionalno.:D

edit: Nakon par minuta korištenja dolazim do zaključka kako mi jako fali onaj broj crveno uokviren koji pokazuje broj novih obavijesti od zadnje posjete 😞
Razina korisnika 1
Novi forum mi izgleda odlično,moderno i funkcionalan. Bravo.
Razina korisnika 2
Slažem se sa relativiti sve cool ali fali mi stary izgled, valjda dok se ne naviknem
Bravo za novi forum.
Iskrene cestitke.
Sve je lipo i pregledno.
Razina korisnika 6
Bedž +6
Test test 123... 😛
Nisam vidjela stari ali ovaj je lijep i jednsotavan za pitat
Razina korisnika 3
Dojam na prvi pogled onako: zbilja moderno i profesionalno.:D

edit: Nakon par minuta korištenja dolazim do zaključka kako mi jako fali onaj broj crveno uokviren koji pokazuje broj novih obavijesti od zadnje posjete :-(


Taman sam po postavkama prčkao @Relativity i mislim da sam došao do rješenja.
Imaš u postavkama odznačeno i mislim da je to to. Mislim.



Ako nije, shoot me 🙂
Razina korisnika 7
Bedž +3
Na dobrom si tragu, ali nije. Ako se ne varam @relativity misli na izlist svih nepročitanih tema/postova, što je bilo vrh.
Ta postavka samo ispiše broj nepročitanih, ali opet moraš listat i gledat... Vjerujem da će Puljac ipak nadograđivati i naći rješenja za mnoge nevolje i dječje bolesti... Opet imamo posla s novorođenčem 😞
Razina korisnika 3
A jel...ponadao sam se da sam riješio problem. To je taj isti prikaz koji sam najviše koristio.
Nema veze, još se treba privikavati, naći ćemo poneku zamjerku, to je uvijek tako s prelaskom na neku novu platformu 🙂
Razina korisnika 7
Bedž +3
Slažem se da fali izlist svih nepročitanih teme/postova. Postaje poprilično teško za pratiti ako si neko vrijeme odsutan s foruma...
Razina korisnika 4
Da jedino gore u "Izbornik" pa "Aktivan od posljedneg posjeta" i onda se vidi gdje ima novih komentara/objava.
Razina korisnika 7
Bedž +3
U "Aktivan od posljednjeg posjeta" prikazuje "nedavno aktivne", bilo pročitane ili ne. Ali dobro, navikavamo se. 🙂
bok,

svima u novim izdanju
Razina korisnika 7
Bedž +3
@Gibbs zdravo i tebi :)
Baš je novo
Pozdrav svima,
Svaka čast Vipu na novoj osvježenom looku ovoga nadasve izvrsnog foruma.
Razina korisnika 6
Bedž +4
Je li moguće promjeniti registriranu e-mail adresu? Ja tražim po postavkama i nikako ne mogu pronaći.
Razina korisnika 7
Bedž +3
Moraš ugnjaviti @Vip_Puljac 🙂 ne možeš sam
Razina korisnika 5
Pozdrav, ekipa

Evo i mene.

Cool je novi izgled, ali fali hrpa dobrih korisnih postova, pogotovo sa VIP Sat-a i Win10, itd...

A što se tiče vječnog pitanja čiji je forum, sada je valjda svima jasno i očito je da je VIP-ov forum. Nije nas nitko ništa pitao, niti će nas pitati koje će korisne teme ostati, a koje "neće moći iz thhničkih razloga vratiti natrag".
Razina korisnika 4
Evo i mene, na forumu preko Vip-a...
Razina korisnika 7
Bedž +3
Puljac je pokušao nešto riješiti, ali na žalost vremena je bilo malo, materijala previše, a razlika u platformi i tehničkih problema puno 😞 još to nije sjelo na svoje... Možda se još što uspije vratiti, a u krajnjem slučaju ne preostaje drugo nego ponovno otvoriti iste teme koje su nam bile zanimljive. Uostalom, iako je stvarno bilo hrpa korisnih postova, bilo je i dosta pomalo zastarjelih stvari, pa nam u neku ruku osvježenje dobro dođe
Razina korisnika 6
Bedž +4
Svaka čast @GORLOCK ! Koliko sam primjetio niti jedna tema u kojoj se raspravljalo o tehničkim problemima/kritikama vezanim za VIP mrežu konkretno, nije prebačena te je izvršen svojevrsni restart i uništeni su dokazi koji se očigledno Vipnetu ne sviđaju da stoje tako javno dostupni.

No da ne bih bio skroz negativan, sviđa mi se što su sada VIP-ovi administratori puno aktivniji i aktivno posmatraju što se piše te po potrebi puno brže reagiraju nego na starom forumu.
Razina korisnika 7
Bedž +3
Ako im je cilj bio samo ukloniti stare podatke nije baš neka sreća pošto se vrlo lako sve ponovo natipka...
Mislim da je ipak u pitanju samo puna integracija u web stranicu VIPa, pa je sad i forum postao .vipnet.hr i više je integriran.
Meni je najviše žao materijala iz baze znanja i nadam se da Puljac ipak to sve skupa ima negdje i da će ubacivati...
Razina korisnika 4
@Relativity slobodno mi u private posalji email koji hoces.

S ovim "unisteni su dokazi" si me bas nasmijao 😃 ... Forum je uvijek bio transparentan i nisu se brisale nit' kritike niti poteskoce koje su korisnici imali i to punih 3 godine. Jednostavno nije bilo tehnickih mogucnosti u tako kratkom roku. Ovo sto @sunasce kaze, da je bilo dobrih tema i rasprava je tocno ali i dosta zastarjelih neaktivnih tema. Superforumasi tj. pogotovo sunasce si je dala truda izvuci sto vise starijih postova, no druga forum struktura i nemogucnost pridodavanju postova nadimcima je nazalost bila komplicirana.

Moderatori brze reagiraju jer se okrecemo brzem i boljem supportu kroz forum.

U ljudskoj prirodi je da se promijene tesko prihvacaju pa tako je bilo osobno i meni kad smo se morali odreci sadrzaja sa starog foruma. No, gledajmo ovo pozitivno jer i dalje postoji jedna platforma (Vip forum) koja slusa o svojim proizvodima na negativan ili pozitivan nacin upravo kako bi se cuo glas korisnika, kako bi sto prije rijesili ili prenijeli informaciju za poboljsanje necega.

Peace & Respect
Razina korisnika 3
Bez uvrede, ali @Gorlock i @Relativity ste mi malo funny s ovim "skrivanjem". Nije vrag da stvarno to mislite? Pa, mislim da se o operaterima može dovoljno gadosti čitati i slušati i mimo ovog foruma. Ipak je ovo neka njihova ideja kako biti u kontaktu s korisnicima, community-jem i dati konkretne i zadovoljavajuće informacije.
Meni se, eto, baš sviđa da smijem reći tu, baš tu, na ovom forumu, da je Vip skup, ili da ima neki shit s uslugama, ili da mi je logo nekako zastario. I neće me nitko bannati zato. možda se naljuti, ali moderatori to uvijek tako fino upakiraju da se osjećam ko posebno tretirano govno nakon toga 🙂 🙂

Iskreno, jedino što me smeta je činjenica da neke funkcionalnosti nedostaju. Stvar navike. Možda nam Puljac uspije to vratiti, ili barem nadomjestiti neke. Ali, svaka čast na novom forumu...ja ga lajkam 🙂

Odgovori