Riješeno

Cijena bona

  • 2 September 2022
  • 4 odgovora
  • 118 pregleda

Pozdrav. Spikalica: u roku od ČETIRI mjeseca (srpanj/lisopad, cijena od 49kuna, uskoro će biti 69kuna(u međuvremenu je bila 59kuna). Podizanje cijena će biti svaka dva mjeseca? Što je uzrok poskupljenja: cijena energenata, gorivo, prijevoz? A1 je samo nebo granica što se tiče podizanja cijena, očito treba tražiti dalje...ili je isto i kod drugih 😞

icon

Najbolji odgovor od A1_Boris 4 September 2022, 21:22

Pogledaj original

Odgovora 4

 Vjerovatno jer "svakodnevno rade" na poboljšanju njihovih usluga... A brzina sve gora i gora... Tolko o njihovom "poboljšanju"... Nema druge nego kod drugog operatera,a šta kod drugog operatera kad su svi isti đavao...

Razina korisnika 2
Bedž +3

@nives999 pozdrav, žao nam je što ti se tako čini, stvarno nastojimo ne mijenjati često uvjete tarifa i trudimo se uvijek pratiti potrebe naših korisnika. Upravo zbog toga smo osigurali produljenje promocije pa zato tarife sadrže više minuta, SMS poruka i GB. Vjerujemo da ih nećeš uspjeti potrošiti, što ujedno znači da neće doći do dodatne naplate, no ako ih i potrošiš, uvijek možeš koristiti opciju switch i zamijeniti minute u GB i obrnuto. Ako ti treba pomoć ili prijedlog oko tarife, javi nam se slobodno OVDJE za provjeru.

Razina korisnika 2
Bedž +3

@D30102 pozdrav, žao mi je ako imaš poteškoće s korištenjem naših usluga i brzinom interneta. Slobodno mi javi svoje podatke i broj mobitela OVDJE kako bih mogao napraviti detaljnije provjere vezano za tvoj slučaj. 

@A1_Boris  hvala,ali već sam bio prijavio par puta poteškoću i tehničar mi je rekao da je bazna stanica preopterećena,al u svakom slučaju nemam svaki dan probleme sa brzinom 😊

 

Odgovori