Riješeno

Bon A1

  • 21 May 2021
  • 6 odgovora
  • 1178 pregleda

  • Forum rekreativac
  • 6 odgovora

Pozdrav 

 

U 16sati danas bila sam u dućanu. Tražila A bon, a dala mi je A1 240kn.Dučan nije blizu a vidjela sam kad sam došla doma jer sam bila u žurbi sa bebicom. Dal oče tko kupit a bon u ja šaljem A1. Hitno je jer je bon trebao ići za rođendan 

icon

Najbolji odgovor od A1_IvanaM 23 May 2021, 23:41

Pogledaj original

Komentiranje je onemogućeno za ovu temu.

Odgovora 6

Ma znam ja to. Kupovala sama bon. Ali eto, u žurbi da nisam sa bebicom puno u dućanu di ima ljudi nisam gledala

Razina korisnika 4
Bedž +3

Pozdrav @Hely
A-bon je papirnati vaučer kojeg izdaje Aircash. Služi za plaćanja na internetu. A-bon apoeni:

  • 25,00 kn
  • 50,00 kn
  • 100,00 kn
  • 200,00 kn
  • 500,00 kn
     

A1 bonovi su u sasvim drugačijim iznosima https://www.a1.hr/bonovi, ali i drugačiji je slip i vidi se naziv, puno je razlika koje oko vidi odmah na prvu, šteta što nisi na licu mjesta vidjela da je krivi proizvod prodan.

 

Može i zamjena za simpa 200

Zvala sam ih, jedino sam mogla u dućan ić da ponište i daju drugi bon. Ili nekome prodat. A dućan nije blizu, i nebi baš hodala sam bebom od 4,5mj zbog bona. Je to za mene puno 240kn,ali ak ne prodam il ne mijenjam za A bon mogu se poz sa novcima. A bon je trebao ić za rođendan.

Hvala. Lijep pozdrav i vama

Razina korisnika 2
Bedž +2

Pozdrav,

Moguće je zatražiti povrat sredstava sa neiskorištenog bona slanjem e-maila sa slikom bona na sluzba.za.korisnike@a1.hr.

Lijepi pozdrav. :relaxed:

A bon ide 200,vama ide 240 A1