Riješeno

Bon A1

  • 21 May 2021
  • 6 odgovora
  • 1206 pregleda

  • Forum rekreativac
  • 6 odgovora

Pozdrav 

 

U 16sati danas bila sam u dućanu. Tražila A bon, a dala mi je A1 240kn.Dučan nije blizu a vidjela sam kad sam došla doma jer sam bila u žurbi sa bebicom. Dal oče tko kupit a bon u ja šaljem A1. Hitno je jer je bon trebao ići za rođendan 

icon

Najbolji odgovor od A1_IvanaM 23 May 2021, 23:41

Pogledaj original

Komentiranje je onemogućeno za ovu temu.

Odgovora 6

A bon ide 200,vama ide 240 A1

Razina korisnika 2
Bedž +2

Pozdrav,

Moguće je zatražiti povrat sredstava sa neiskorištenog bona slanjem e-maila sa slikom bona na sluzba.za.korisnike@a1.hr.

Lijepi pozdrav. :relaxed:

Zvala sam ih, jedino sam mogla u dućan ić da ponište i daju drugi bon. Ili nekome prodat. A dućan nije blizu, i nebi baš hodala sam bebom od 4,5mj zbog bona. Je to za mene puno 240kn,ali ak ne prodam il ne mijenjam za A bon mogu se poz sa novcima. A bon je trebao ić za rođendan.

Hvala. Lijep pozdrav i vama

Može i zamjena za simpa 200

Razina korisnika 4
Bedž +3

Pozdrav @Hely
A-bon je papirnati vaučer kojeg izdaje Aircash. Služi za plaćanja na internetu. A-bon apoeni:

  • 25,00 kn
  • 50,00 kn
  • 100,00 kn
  • 200,00 kn
  • 500,00 kn
     

A1 bonovi su u sasvim drugačijim iznosima https://www.a1.hr/bonovi, ali i drugačiji je slip i vidi se naziv, puno je razlika koje oko vidi odmah na prvu, šteta što nisi na licu mjesta vidjela da je krivi proizvod prodan.

 

Ma znam ja to. Kupovala sama bon. Ali eto, u žurbi da nisam sa bebicom puno u dućanu di ima ljudi nisam gledala