Riješeno

Zasto nema vise Indycar prijenosa?

  • 7 August 2021
  • 1 odgovor
  • 53 pregleda

 Zasto ste prestali sa Indycar prijenosima? To je bilo super. Sa obzirom na to da ne prenosite MotoGP(najpopularnije motorsport prvenstvo na svijetu),onda ste STVARNO,ali STVARNO trebali ostavit bar Indycar. Evo,ovaj vikend voze na super stazi,ulicna staza u Nashvilleu,i sta bi falilo da BAR TO prenosite uzivo. Mozete,a zasto ste prestali nije mi jasno. Drugo pitanje je-KADA CETE KONACNO U PROSIRENE SPORTSKE PAKETE UKLJUCITI PAR KANALA KOJI POKRIVAJU SKORO SVE STO MI KOJI PRATIMO AUTOMOTOSPORT ZELIMO,ne,TREBAMO,GLEDATI? Jer,stvarno,dva do tri kanala bi pokrila skoro sve. Nema nas koji gledamo utrke bas tako malo. Ne moram vam tu pisat koja tri kanala bi skoro sve pokrila jer sam vec vise puta to napisao. Umjesto da poboljsavate ponudu,vi ju cinite manjom i losijom. Ubili ste prvo SK i jos neke kanale,pa ste ubili Extreme sports i takve,a sad ste ubili i Planet Earth. Zar ne bi trebali dodavati kanale. Sve Foxove imate,ali ne i sport. Ma daj me nemoj zaj.....t covjece. Vec bi odavno preso natrag na T-Com da nasa zgrada ima opticki internet prikljucak,ali to ne bi trebalo imat nikakve veze. Vas posao kao kabelskog providera je pokriti sve interesne sfere korisnika tj. gledateljstva. Zar vam korisnici moraju to govoriti? Naravno,ovaj vikend je i MotoGP u Austriji,al koga je to briga jel? Pogledajte samo kolko ekipe se vozi na motorima okolo. Mislite da bi oni radje gledali Izraelsku ligu(Izraelska liga? Koji k covjece),ili bi mozda radje pogledali utrku? To kaj dio njih gine jer odma sjednu na motor od 200ks pa se omotaju oko stupa ne moze bit razlog za smanjenje kvalitete kabelske TV. Kao prvo,nemas se kaj po gradu razvrtavat jer ces kad tad poljubit nesta puno tvrdje od tvoje kacige,a kamoli bulje. Kao drugo,pocni sa 250,300cc motorom pa kad savladas TO,onda mozes prec na nesta jace. To za ekipu koja se zaletava pa lomi sam napiso jer ce neko sigurno rec- njeee,te utrke su dosadne,a uostalom pogines sam tak. Hej hej hej,to je stvar toga ko sta voli,a o ukusima se ne raspravlja. Neko voli nogomet,neko kosarku,neko odbojku,biciklizam,bla bla. Stvar je u tome da provider kabelske treba pokrit sve te interesne sfere. A posto to moze uciniti dodavanjem tri,max cetiri kanala u ponudu,onda ne vidim zasto to nije/nisu vec ucinio/li. Ali stvarno ljudi,dodje vikend i gledas brdo tih kanala,a NE MOZES NAC NITI JEDAN DA SI POGLEDAS UTRKU ILI DVE. To nije u redu prema ekipi koja to prati. Pogledajte cijene video-passa na netu samo za par utrka,kamoli sezonu. Nemrem si to priustit,sta ako nemam komp? Sigurno necu na mobitelu gledat utrku cak i da mogu platit "videopass". Pocnite DODAVAT ljudi,ne samo gasit kanale.

icon

Najbolji odgovor od gogsy1975 7 August 2021, 19:07

Pogledaj original

Odgovora 1

Razina korisnika 7
Bedž +3

Zar još jedna tema za svaku utrku? Jesi gledao Hungaroring na MaxTV-u? Nisi, jer isto tako isključuju kanale i zabole ih. Kao dogovorili Sportklubove a prijenos formule im stavili na kanal koji nisu dogovorili. Zašto? Zato jer mogu.

Odgovori