PITANJE

Za ne vjerovat(platit)

• 21 August 2021
  • 2 odgovora
  • 88 pregleda

Prije 40 minuta je krenula utrka 24 sata Le Mansa. Eurosport 1 i 2 prenose utrku. 2 prenosi svih 24h uzivo. E sad,Eurosport 1 i 2 nisu neki supermega kanali za koje mozes rec aj dobro ak ih tvoj provider nema na lageru. Nisu ni Fox sport ni BT sport ni Sky sport,ali ak ste tolko jadni da nemate ni Eurosport onda ne bi smjeli imat pravo opce ljudima uzimat pare za TV. NAJJACA UTRKA NA SVIJETU PORED INDYA 500 I VI NEMATE KANAL NA KOJEM SI LJUDI TO MOGU POGLEDAT. SRAMOTA. BIJEDA. JAD. OVAK-VEC SAM VAS POPLJUVO NA LIVE CHATU NA YOU TUBEU I POPLJUVACU VAS SVAKIH 2 SATA REDOVITO JER STE IMALI VREMENA BAR EUROSPORT UBACIT UMJESTO FAKEN  ARENA SPORTA 7,8 I 9. MOZDA IMA I 10 I 11. SVE NOGOMET I KOSARKA. NEMAM NIS PROTIV TOG,AL DOSTA SU TI TRI KANALA ZA TO COVJECE!!! MOBITEL MI NIJE PREK A1 PA MI MOZETE SAD BI REKO STA. NA YOU TUBEU JE LIVE CHAT UZ LIVE STREAM. SVAKIH 2 SATA CU NAPISAT DA NEMREM NI PLATIT DA POGLEDAM UTRKU. MOZETE VI MENI ISKLJUCIT TELKU I NET PRISILNO,DOBRO CE MI DOC ODSTETA.

HVALA

V.Z.

P.S. Nemojte mi odgovarat s nekim spikama. Ukljucite bar Fox sport i Eurosport 1 i 2,e onda cu vas HVALIT uzivo. Ciao Ciao

Odgovora 2

Razina korisnika 3
Bedž

Otvoriti tri teme o istome u nekoliko sati… neprocjenjivo. Admini baš imaju živce.

Razina korisnika 5
Bedž +6

@Ord , bit će da si ga još dodatno ražestio, pa je otvorio i četvrtu 🤣🤣.

Negoo, ja ne plaćam sportski paket, već samo prošireni bnetov i vidim sve Arene. I Sportsku TV, tam je sad nekakav moto magazin. I nekakvu Kreator TV, fuziju virtualnog i stvarnog moto svijeta 24h na dan, u tijeku je live SIM moto, prvi put će se neki volan iz realnog rellyja koristiti u virtalnom svijetu. Ja inače uopće ne pratim sport, ali ovaj me natjeral da prešaltam sve sportske kanale koje imam- i na 3 je nekakav moto 🤣

Odgovori