Riješeno

Youtube

  • 4 June 2021
  • 12 odgovora
  • 1115 pregleda

  • Forum rekreativac
  • 23 odgovora

Pozdrav može li mi netko reći da li se može gledati Youtube i ako nemamo smart TVkad se intalira tv prijamnik od A1?

icon

Najbolji odgovor od A1_Drazen 5 June 2021, 23:45

Pogledaj original

Odgovora 12

Razina korisnika 4
Bedž +1

Prijamnik je samo receiver, tj. služi za gledanje TV kanala, nema podrške za Youtube.

Ok hvala

Razina korisnika 3
Bedž +3

Pozdrav @pet22, od sada je na tvom TV sučelju dostupan YouTube i YouTube Kids te Amazon Prime Video. Ako imaš novu MOZAIK  kabelsku fiksnu ponudu :)

Imam kabelsku fiksnu ponudu Internet tel,televizija,ali nemam mobitel povezan u MOZAIKjel to znači da nemam youtube?

Razina korisnika 4
Bedž +1

Ako ti mobitel nije povezan sa internetom naravno da na njemu nećeš imati Youtube.

Razina korisnika 2
Bedž +2

@pet22,

Pod MOZAIK-om se misli na frida ponudu. To znači da trebaš imati jedan od 3 osnovna paketa (Filmski, Obiteljski ili Sportski) i Super ili Turbo internet. Tada ćeš pod interaktivnim uslugama vidjeti Youtube. Paket ne mora biti grupiran sa nekom drugom uslugom da bi mogao gledati Youtube. :relaxed:

Lijepi pozdrav.

Da imam

@pet22,

Pod MOZAIK-om se misli na frida ponudu. To znači da trebaš imati jedan od 3 osnovna paketa (Filmski, Obiteljski ili Sportski) i Super ili Turbo internet. Tada ćeš pod interaktivnim uslugama vidjeti Youtube. Paket ne mora biti grupiran sa nekom drugom uslugom da bi mogao gledati Youtube. :relaxed:

Lijepi pozdrav.


Da tek sam ugovorio novu uslugu,super internet,tv,tel i osnovni sportski paket,tehničar će doći instalirati za tjedan dana.Znači imam Youtube.Hvala puno

Razina korisnika 2
Bedž +2

Tako je, uživaj. 🙂

Ja ipak mislim da trebaš imati smart TV. Ja imam problem s Prime videom, uspio sam se povezati na svoj račun ali kada sam pokušao gledati bilo koji film - greška. danas sam izgubio dva sata u telefonskom razgovoru sa službenicom amazon prime videa i svejedno ništa nije uspjelo pa smo oboje zaključili da je vrlo vjerojatno razlog što tv prijemnik nije smart. Napomena, uređaj od A1 je uredno registriran.

Ja ipak mislim da trebaš imati smart TV. Ja imam problem s Prime videom, uspio sam se povezati na svoj račun ali kada sam pokušao gledati bilo koji film - greška. danas sam izgubio dva sata u telefonskom razgovoru sa službenicom amazon prime videa i svejedno ništa nije uspjelo pa smo oboje zaključili da je vrlo vjerojatno razlog što tv prijemnik nije smart. Napomena, uređaj od A1 je uredno registriran.

Prime i dosta amazon usluga nije podržano u RH.

Ja plaćam Prime u USA i radi samo uz VPN, dok selekcija filmova i serija u Roamingu je smanjena opet neki zbog geolokacije ne rade tj. ne pokreće se video.
Mislim da je u tome stvar.
Prime preko Xplore radi kako vidim u Austriji i Sloveniji.

Cinema HD v2 is a great app for your Android devices that gives you a list of popular movies, and high-quality TV shows. This app gives you a search engine for you to quickly find the movies and tv shows that you love and choose to enjoy. You can also read reviews and get recommendations from friends before choosing what you want to watch. With Cinema HD v2, you'll have access to an incredible selection of movies and tv shows that will keep you entertained for hours on end. So download it today and start watching your favorite films and programs in high definition.

Razina korisnika 7
Bedž +4

Odgovori