Riješeno

Xplore TV:GO

  • 10 April 2022
  • 35 odgovora
  • 584 pregleda

Razina korisnika 1

Pozdrav,

 

Danas mi je mob dobio update na Android 12 verziju.

 

na explorexto go stalno imamo gresku 8000_8001, nesupljela repordukcija , molimo probaj kasnije.

 

Ima netko slican problem?

 

icon

Najbolji odgovor od gogsy1975 11 April 2022, 09:30

Pogledaj original

Odgovora 35

Razina korisnika 5
Bedž +2

@josip2608  dobro došao u klub obožavatelja @nickno 

Razina korisnika 6
Bedž +6

Pa to je prvo kaj sam ti odgovorila

"E sad , između ostalog kaj je Google izbacio pod error 8000 error 8001 moglO bi biti i do servera",

a onda si se sam izlajal da se igraš "developera" 😋. Ak se već igraš, onda rješenja potraži na developerskim forumima .

 

I prodavajte negdje drugdje laž da se Xiaomy mobitel može bez rootanja vratiti sa A12 na  A10. 

Razina korisnika 6
Bedž +6

"netko iz xiaomi firme"....naravno, Xiaomi je ziher napravil Poco 3x Pro. Kao i 77% svog portfelja kojeg su za njega napravile no name kineske tvrtke. 

Razina korisnika 1

Pa to je prvo kaj sam ti odgovorila

"E sad , između ostalog kaj je Google izbacio pod error 8000 error 8001 moglO bi biti i do servera",

a onda si se sam izlajal da se igraš "developera" 😋. Ak se već igraš, onda rješenja potraži na developerskim forumima .

 

I prodavajte negdje drugdje laž da se Xiaomy mobitel može bez rootanja vratiti sa A12 na  A10. 

https://c.mi.com/thread-1785641-1-1.html   naravno da se moze, moze se sve napraviti ako se hoce i zna

Razina korisnika 6
Bedž +6

To kaj piše u linku kaj si stavil je nešto sasvim drugo od onog kaj sam ja napisala i uopće me ne pobija. Dapače, piše sve ono kaj sam i navela.

Dakle, bez rootanja nema povratka na stare verzije androida. Druga je stvar kaj xiaomi dozvoljava to kaj dozvoljava, a ja to ne mislim podržavati na službenom forumu mobilnog operatera, samo bedak se može hvaliti s time i još biti drzak i bezobrazan i pitati zbog čega aplikacije mobilnog operatera ne rade na ROOTANOM mobitelu. 

Uostalom, ti si sam napisal da ti aplikacija radi na custom A12 kojeg si valjda iz 15.puta pronašal da je stabilan. Znaš da je tvoj rom u pitanju bio i prvi put. Ako se tebi da zezati sa svim tim silnim inačicama mjau androida na svom žaomi mobitelu, pa zezaj se, nitko ti ne brani, ali ne znam odakle ti toliko drskosti da od A1 tražiš da ispravlja greške na nekom bugovitom romu od nekih NO NAME developera 😄. 

Razina korisnika 1

To kaj piše u linku kaj si stavil je nešto sasvim drugo od onog kaj sam ja napisala i uopće me ne pobija. Dapače, piše sve ono kaj sam i navela.

Dakle, bez rootanja nema povratka na stare verzije androida. Druga je stvar kaj xiaomi dozvoljava to kaj dozvoljava, a ja to ne mislim podržavati na službenom forumu mobilnog operatera, samo bedak se može hvaliti s time i još biti drzak i bezobrazan i pitati zbog čega aplikacije mobilnog operatera ne rade na ROOTANOM mobitelu. 

Uostalom, ti si sam napisal da ti aplikacija radi na custom A12 kojeg si valjda iz 15.puta pronašal da je stabilan. Znaš da je tvoj rom u pitanju bio i prvi put. Ako se tebi da zezati sa svim tim silnim inačicama mjau androida na svom žaomi mobitelu, pa zezaj se, nitko ti ne brani, ali ne znam odakle ti toliko drskosti da od A1 tražiš da ispravlja greške na nekom bugovitom romu od nekih NO NAME developera 😄. 

unlocakni bootloader nije jednako root

Razina korisnika 6
Bedž +6

A dobro, možemo tako u beskraj 😛.

Evo ti s jednog drugog foruma citat ovlaštenog MI distributera/servisera

 

"Poštovani, nemojte mijenjati sustav na uređaju. Svakako bi izgubili jamstvo ako mijenjate sustav. Vi imate EU rom na uređaju, a ne globalni rom.''

Pa onda odgovor drugog forumaša na pitanje da li je xiaomi.eu oficijalni rom

 

"OFFICAL i UNOFFICAL rom je detalj koji fali u cijeloj raspravi vezano za sva pitanja i odgovore postavljene uz tvoje pitanje "Eu Rom"

 

Da postoji Unoffical EU rom koji koristiim i jako sam zadovoljan ( Xiaomi.eu ).

Da gubi se garancija instalacijom istoga i mora se otključati bootloader.

Da ako znaš zašto ti to treba i dali ti treba isplati se izgubiti "jamstvo".

Razina korisnika 6
Bedž +6

"unlocakni bootloader nije jednako root"...to je prvi korak prema rootu.

Za flešanje službenog mjau softvera nije potreban otključani bootloader. Za instalaciju custom  romova je.

Da zaključimo temu već jednom:

A1 nije dužan odgovoriti niti pružiti podršku na modificiranim uređajima. Ne samo A1. Nitko ti neće dati jamstvo da će aplikacije raditi na bilo čemu drugom, osim na službenom softveru. 

Razina korisnika 1

"unlocakni bootloader nije jednako root"...to je prvi korak prema rootu.

Za flešanje službenog mjau softvera nije potreban otključani bootloader. Za instalaciju custom  romova je.

Da zaključimo temu već jednom:

A1 nije dužan odgovoriti niti pružiti podršku na modificiranim uređajima. Ne samo A1. Nitko ti neće dati jamstvo da će aplikacije raditi na bilo čemu drugom, osim na službenom softveru. 

sve ok, hvala ti na moralnim podukama i sekiranciji oko garancije za moj mob..  samo zelim znati koji je opis ove greske sto bi developeri koji su je napravili morali zanti -   to je bila poanta cijelog mog pitanja.. gpay ako se mob roota kaze da se ne moze koristiti jer je otkriven root i nema tog boga da radi - sto je ok, whatsapp kaze da je uredjaj rootan i da ne moze garantirat sigurnost ali se pokrene - sto je isto ok...  a1 aplikacija ne kaze nista nego se otvori potpuno normalno i kada se ide pokrenit video kaze greska 8000_8001 - greska reprodukcije , molimo pokusajte kasnije. ako nisi develeper i nemas veze o softwareu nego trabunjas o  tome ne pomazes nego samo pilaš.

 

Ovo je sad stvano zanji moj posto o ovome s tobom , ako se javi neko iz A1 i da mi suvisao odg bio bi zahvalan

Razina korisnika 6
Bedž +6

Pa da ti je itko iz A1 mislio odgovoriti, već bi ti odgovorio.

A neće.

Jer NE MORA.

A zašto ne mora?

Jer si SAM spomenuo CUSTOM ROM!

A custom rom za sve androidaše znači samo jedno:  MODIFICIRANI SOFTVER.

Ne postoji Custom official rom od proizvođača mobitela.

 

💡A možda si za A1 u Kini ili na Marsu, pa se trebaš vratiti u Europu da bi se otključal..💡 haheh, to mi poznato odnekud..davno 🤣

Odgovori