Riješeno

Xplore TV:GO

  • 10 April 2022
  • 35 odgovora
  • 584 pregleda


Prikaži prvu objavu

Odgovora 35

Razina korisnika 7
Bedž +4

Za xiaomi ne treba root da bi se vratio na prijašnji FW isto tako  josip2608 je dobio A12 preko klasičnog ažuriranja od strane xiaomi tako da mu nije bio rootan kada mu nije radila app na A12.

Razina korisnika 6
Bedž +6

Pa bez roota teško da se možeš vratiti na A10 sa A12. Znači, rootan je.

Razina korisnika 1

A koji mob imaš? Da li je rootan možda?

E sad , između ostalog kaj je Google izbacio pod error 8000 error 8001 moglO bi biti i do servera.

 

imami xiaomi. Nije inace rootan, rade mi sve ostale akp, netflix, hbo, bankovne uredni rade. Sad sam se vratio na A10 i radi uredno, tako da izgl ima neki problem ili sa samim andoridom ili sa kernelima od A12.. ali video mi normalno radi doslovno na svemu drugom

Razina korisnika 6
Bedž +6

A koji mob imaš? Da li je rootan možda?

E sad , između ostalog kaj je Google izbacio pod error 8000 error 8001 moglO bi biti i do servera.

 

Razina korisnika 1

Večer @josip2608 ! Drago mi je vidjeti da je razlog poteškoće s korištenjem usluge uspješno detektiran i otklonjen! Ako što dodatno zatreba, tu smo! 

pozdrav, evo opet se pojavilo nakon security updatea. imate li info sta znaci ova greska, pa da mogu gledat dalje?

Razina korisnika 2
Bedž +3

Večer @josip2608 ! Drago mi je vidjeti da je razlog poteškoće s korištenjem usluge uspješno detektiran i otklonjen! Ako što dodatno zatreba, tu smo! 

Razina korisnika 1

izgleda ipak do roma nešto bilo  ponovno sam ga snimio od 0 i sada sve ok

Razina korisnika 7
Bedž +3

Probaj se ulogirati podacima za uslugu u MojA1 i odeš na "digitalni tehničar" i prijaviš grešku za tv u pokretu pa ti digitalni tehničar provjeri. Ako ne pomogne zovi SZK i prati putanju do tehničke i prijavi grešku.

Razina korisnika 1

Probao obrisati cache, data od aplikacije, uninstall pa ponovo install?

sve, i unistall isto. sto je najcudnije nije problem samo u live tv, nego svagdje :(

Razina korisnika 7
Bedž +3

Probao obrisati cache, data od aplikacije, uninstall pa ponovo install?

Odgovori