VIP TV - zamrzavanje slike

  • 27 January 2017
  • 29 odgovora
  • 7476 pregleda


Prikaži prvu objavu

Odgovora 29

Razina korisnika 5
Vipu bi bilo bolje da konačno počne ulagati u svoju infrastrukturu a ne ovisiti o drugome.

Kakve parice i zašto se uopće natežete sa HT-om?

Krenite prvi globalno na HR s optikom i imat će te puno zadovoljnih korisnika.

Ne razumijem što se čeka da HT pokrije cijelu zemlju sa optikom pa da i to počnete iznajmljivati od njih?
@IvanVU
samo da javim da smo se čuli, da smo korigirali parametre parice i prvi dojam je da je sada OK, ali ćeš i dalje pratiti situaciju i javiti se po potrebi u SZK

@mimimi
toplo preporučam, kod bilo kakvih tehničkih poteškoća, javiti se telefonski u SZK, birate tehničku podršku i direktno dođete k nama na dijagnostiku.
Pozdrav,
Ja sam na podrucju Samobora i kod mene je isto tako pocelo. Zamrzavanje slike, nestanak signala totalno, da bi prosli Petak nestalo usluge nepovratno. Zvala sam 2 puta sluzbu za korisnike, prijavila 2 puta problem, govore mi da ga nisam prijavila. U ponedjeljak sam drugi puta zvala, poslala i pismenu prituzbu. Nitko mi se ne javlja. A ja vec tjedan dana nemam uslugu. Morala sam kupiti kucnu antenu.
@IvanVU Bok,
mozes nam poslat svoje podatke (kontakt broj i ime i prezime na koga glasi priključak) u privat poruci, pa da bacimo provjeru na sistemu
Hvala

Odgovori