Riješeno

Vip Tv za van korisnicki podatci

  • 21 March 2018
  • 2 odgovora
  • 4311 pregleda

Pozdrav,
Dobio sam korisnicko ime i lozinku za Vip TV za van, ali mi uvijek javlja pogresku da korisnicko ime i lozinka nisu ispravni. Lozinku sam dobio u sms poruci, a korisnicko ime mi je rekao agent u korisnickoj sluzbi. Ne znam u cemu je problem. Korisnicko ime mora biti "ime.prezime"?

Hvala
icon

Najbolji odgovor od acer112 21 March 2018, 20:21

Pogledaj original

Odgovora 2

Prvi puta se spajam, tako da nema spojenih korisnickih uredaja. Ako se ne varam agent je rekao da je korisnicko ime, ime.prezime. Lozinku sam paziona slova.
Razina korisnika 6
Bedž +6
Ako se ne varam korisničko ime za one koji imaju VIP TV za van na temelju mobilne usluge je njihov broj telefona (38591xxx), a za one koji imaju na temelju fiksne usluge korisnično ime počinje sa "vipXXXX" (XXX je neki broj). Za password moraš paziti da su velika i mala slova pravilno uneseni.

Jesi se ikad prije spajao na VIP TV za van? Pitam jer tu obavijest zna izbaciti i ako nema slobodnih uređaja za registraciju (potrošio si 2) pa onda korisničku treba zvati da ih izbrišu sve.

Sve u svemu jako zeznuta usluga za ulogiravanje, i meni je znalo biti tisuće problema.

Odgovori