Riješeno

VIP TV ZA VAN

  • 4 April 2017
  • 3 odgovora
  • 5624 pregleda

  • Probio led s 1 postom
  • 1 odgovor
Unatoč preuzimanju instaliranju, na sve moguće načine i dalje mi pije živce :/
Kaj da radim? znaći prešao sam sa w7 na w10 ( logično budala ) i evo konstantno mi javlja da moram preuzeti dodatak, koji je instaliran masu puta, dakle kaj bih trebao napraviti da mogu u miru otvoriti Vip tv za van..... pokusao sam preko skoro svih browsera otvoriti, ali svugdje ista priča....
icon

Najbolji odgovor od A1_Berislav 4 April 2017, 13:25

Pogledaj original

Odgovora 3

Razina korisnika 6
Bedž +6
Ah standardna priča, na starom forumu je bilo 1000 takvih upita korisnika, rasprava, istraživanja i na kraju se ništa nije napravilo.

Na mom starom kompu je bio identičan problem, što god da sam napravio nije išlo. Na novom je na kraju proradilo i to samo preko firefoxa (opera i chrome i dalje ne rade).

Problemi oko Vip tv za van se javljaju i na android aplikaciji, imam samsungov tablet na koji sam neki dan planirao instalirat Vip tv za van i uopće mi ne izbacuje log in prozor, startam aplikaciju i on se kao odmah ulogirava (iako nikakve podatke nisam ukucao u njega) pa izbaci "nema programa"... probao sam ga vratiti na tvorničke postavke no opet ista stvar. Sa druge strane aplicija Bnet za van normalno radi, jako čudno.

Sve u svemu brdo problema oko toga. Ova nova Vip Now usluga je tehnički daleko bolja no na žalost ponuda im je nikakva.
Bok @Isus,

win 10 imaju Edge kao default browser. Osim njega, trebao bi postojati i Internet explorer.
Pokušaj na njemu.

Upravo sam testirao na 10-tki i na Edge neće, ali na IE uredno radi.

Osim toga nije loše provjeriti je li verimatrix omogućen:
Alati - Upravljaj dodacima - Alatne trake i proširenja - ViewRightActive... desni klik - Omogući
Bok @Isus,

win 10 imaju Edge kao default browser. Osim njega, trebao bi postojati i Internet explorer.
Pokušaj na njemu.

Upravo sam testirao na 10-tki i na Edge neće, ali na IE uredno radi.

Osim toga nije loše provjeriti je li verimatrix omogućen:
Alati - Upravljaj dodacima - Alatne trake i proširenja - ViewRightActive... desni klik - Omogući



Kad smo kod toga gdje funkcionira IE je jedini da, a kad smo kod toga gdje mogu gledati Tv za van, nemogu nigdje, jer na IE mi vrti onu predivnu kockicu za učitavanje, i samo se zaledi , dok recimo to za omogućavanje verimatrixa, sam gledao , ali nit mi u dodatcima pokaze da ga ima, sto znaći da ga blokira ili šta li već. a nisam baš sad toliko pametan da nađem riješenje

Odgovori