Vip TV - Novi kanali

  • 10 January 2017
  • 159 odgovora
  • 20897 pregleda

Razina korisnika 4
  • Aktivni forumaš početnik
  • 90 odgovora
Zna li itko kad bi VIP mogao ubaciti neki novi kanal,od vipovih operatera ništa ne možeš saznati

Odgovora 159

Razina korisnika 4
Jedan
Razina korisnika 6
Bedž +3
Onda bi morao imati sve te programe, jesi li mozda korisnik od nekadasnjeg Digi TV-a pa ti je ostala stara Digi antena ?
Razina korisnika 4
Ne nisam sve je od vipa ma nezanimaju me kanali koji nisu sinh ili tiltovani na hr
Razina korisnika 6
Bedž +3
ok, ako hoces mozemo zajedno podesiti sta treba, ne kosta te nista, a imas pravo gledati FTA programe 🙂
Razina korisnika 4
Hvala ti ali nebi žalio sam se Vipu da nam ubacuju sinh ili tiltovane kanale oni ipak ubaciše neki kanal na engleskom
Razina korisnika 4
U osnovnom paketu pojavio mi se eSports TV...
Razina korisnika 6
Bedž +3
Prekretnica za domaću gaming scenu
Vipnet i ESL, najveća svjetska kompanija za esport, potpisali su višegodišnji ugovor o strateškom partnerstvu i najavili pokretanje regionalne esport lige pod nazivom Vip Adria League powered by ESL. Od srpnja ove godine, najbolji igrači iz Hrvatske, Srbije, Makedonije, Slovenije, Bosne i Hercegovine, Crne Gore te Albanije, odmjeravat će snage u najpopularnijim svjetskim esport naslovima poput Counter-Strike: Global Offensive i League of Legends te će se boriti za priliku da osiguraju svoje mjesto u velikom finalu, koje će biti održano u sklopu Reboot infogamer sajma u Zagrebu. U finalu će se timovi iz Vip Adria lige nadmetati za titulu prvaka i nagradni fond od minimalno 20.000 eura.
Non-stop esport TV kanal
Kako bi zadovoljili rastuću potrebu za konzumacijom gaming sadržaja te proširili publiku koja prati esport, Vipnet u ponudu uključuje esportsTV, prvi televizijski kanal na svijetu koji je u potpunosti posvećen esportu. Putem ovog kanala koji će biti dostupan u Osnovnom programskom paketu, 24 sata na dan emitirat će se više od 1000 sati gaming akcije s najvažnijih globalnih profesionalnih esport turnira i najatraktivnijih liga kroz godinu, kao i tjedni sažeci te posebna emisija pod nazivom ESPORTCENTER TV.  Televizijski kanal bit će dostupan na svim Vipnetovim platformama kao i onima  Telekom Austria Grupe, uključujući i OTT uslugu ekskluzivno za Vip korisnike u Hrvatskoj, te u Makedoniji i Sloveniji.
Predsjednik Uprave Vipneta,  Jiří Dvorjančanský, predsjednik Uprave ESL-a,  Ralf Reichert, direktor sadržaja Telekom Austria Grupe,  Nikola Francetić te Vipnetov direktor marketinga, Lordan Kondić predstavili su opseg strateškog partnerstva i propozicije lige na današnjoj konferenciji za medije u Oris Kući arhitekture u Zagrebu.
S gotovo 700 milijuna dolara prihoda na globalnoj razini u ovoj godini, esport industrija vrtoglavo raste. Ako tome dodamo i 385,5 milijuna fanova diljem svijeta čija brojka eksponencijalno raste, nema sumnje da u regiji leži ozbiljni tržišni potencijal. U esportu Vipnet vidi novi izvor konzumacije sadržaja, pogotovo uzevši u obzir uzlet gaming sadržaja na društvenim mrežama poput Facebooka i YouTubea, uz Twitch koji je najpopularnija platforma s preko 800 milijuna sati esport sadržaja za online streaming.
Postoji i nekoliko uspješnih priča među domaćim igračima od kojih su neki dosegli status svjetskih zvijezda, poput CS:GO legende iz Brčkog Nikole Kovača ili Zagrepčanina Luke Perkovića, igrača League of Legends.
Vip Adria League powered by ESL – o natjecanju
Naslovi
Glavni naslovi lige su Counter-Strike: Global Offensive by Valve, League of Legends by Riot
Kvalifikacije (eliminacijski krugovi, najbolji prolazi)
Online kvalifikacije
Svaki krug kvalifikacija omogućuje jednom timu da se plasira u grupnu fazu, tako da timovi koji ispadnu u ranijoj fazi, mogu pokušati ponovno u sljedećem krugu kvalifikacija
Putem kvalifikacija traži se osam najboljih timova koji će nastupiti u grupnoj fazi
Grupna faza (Round Robin sustav)
Timovi igraju online svaki protiv svakoga skupljajući bodove. Na kraju grupne faze najbolja četiri tima ulaze u veliko finale
Finale (najbolji od tri)
U trajanju od dva dana, najbolja četiri tima igraju svatko protiv svakoga u areni u sklopu Reboot Infogamer festivala, koji će se održati na Zagrebačkom velesajmu od 25. do 26. studenoga
Nagrade
Timovi se bore za titulu prvaka s nagradnim fondom od minimalno 20.000 eura.

Izvor: https://www.sat-multimedia.com/vipnet-esl-pokrecu-regionalnu-esport-ligu/
Razina korisnika 4
Opet ću ja biti pomalo dosadan što je sa tiltovanim ili sinhro kanalima
Razina korisnika 6
Bedž +3
koji ?
Razina korisnika 4
Valjda ih još ima koje vip nije ubacije
Razina korisnika 4
Vidim dva nova kanala u VIP sat ako se ne varam oba su tiltovana na HR ali mi nikako di je zaglavije Nick junior
Razina korisnika 6
Bedž +3
VIPsat TV novi programi:

37. Fine Living
38. Food Network
39. Travel Channel
44. Da Vinci Learning







Razina korisnika 4
Što je sa nic junior
Razina korisnika 4
Ima li još neko problema sa ova 4 nova kanala u VIP sat kod mene nema slike
Razina korisnika 6
Bedž +3
moraces nazvati 0800-091091 izgleda da ovdje nema nikoga tko bi mogao dati odgovor
Razina korisnika 6
Bedž +3
36. Doku TV , jos jedan novi kanal :)

Razina korisnika 4
Niti jedan od tih novih kanala ne rade kod mene
Razina korisnika 4
Koju poruku poslati, kome???

Vip se odluči dodati nove programe i svi sretni i veseli što su nakon 2godine sjetili se nešto pokrenuti dodali nove programe i izmjenili programsku listu, baš me zanima tko odlučuje kako će izgledati lista.

I tako nakon 5 dana što su došli novi programi, putem FB šaljem poruku da pitam zašto ne mogu gledati nove programe, oni odgovaraju svaki 24/48h, pa nisu mi dali nikakav odgovor!

Nakon takvog amaterizma, zovem SZK, tamo još i gori amaterizam vlada, nakon 18min, javlja se neki agent koji niti ne za da su došli novi programi, 5min sam mu objašnjavao o čemu se radi, ali mislio je da niti jedan program ne mogu gledati i onda opet objašnjavaj, vratim na tvorničke postavke, ponovo pretraživanje programa i opet nema slike na tim novim programima, ostavim na 1.programu kao povuče u roku 15min, ali ništa ugasio ruter 10x iz struje ali niti to nije pomoglo!

Zovem opet SZK, i nakon 13min čekanja ovaj puta agentica se javlja, opet sve objasni niti ona ne zna da su dodani novi programi, treba joj broj kartice, pa sam joj objasnio što sam do sada sve napravio ali programi nisu proradili, i sad čekam da me netko od tehničara ili tko već nazove...

Stvarno sramota od Vipa što sve čine svojim korisnicima i koliko ja još moram čekati da konačno gledam nove programe, ja uredno plaćam svoje račune! Ovo ču kopirati i poslati udrugama za zaštitu potrošača, a koliko vidim napokon je krenio potrošački kod na htv-u, a oni baš vole ovakve teme, i još kad im napišem i za homebox kako i tu lažete i varate!
Razina korisnika 6
Bedž +3
Amateri, amateri...., ali sta se tu moze kad rade ljudi koji ne znaju ili ih ne zanima posao koji rade. Pustio sam par dana da vidim hoce li netko iz Vip-a odgovoriti, ali nista ....
Odgovor na pitanje zasto ti ne rade novi kanali u Osnovnom paketu je da moras potpisati novi ugovor na 24 mj. i onda ce ti biti aktivirani svi programi do rednog broja 50.
Tu se nalaze i neki programi koji su prije bili u prosirenom paketu, to je "Novi osnovni paket"
FTA listu necu ni spominjati jer su tu neki programi koji ne rade vise od 1 god.
Toliko od mene, znam da necete biti zadovoljni odgovorom, ali sam vam barem tocno odgovorio za razliku od agenata za drustvene mreze i sluzbe za korisnike
Razina korisnika 4
Tu se malo što može nadodati sve ste rekli svaki agent će drukčije reći onda u VIP centrima opet drukčija priča,da za te nove kanale triba novi ugovor
Razina korisnika 4
Kad malo razmislim, tolike sam godine na Vip-u ajd valja pregristi jezik i produžiti još te dvije godine, ali koliko bi onda paketi koštali, jer imam sad samo osnovni i prošireni, ostali paketi me i ne zanimaju...

Vip ima sve moguće uvijete forum, Fb, da nazovu kući i da obrazlože starim korisnicima nove programe, oni se ponašaju kao amaterska neka firma iz Crne Gore.
Razina korisnika 4
Mislim da je osnovni 70-75kn prošireni ne znam ali ima 50%popusta ovi novi kanali i nisu nešto ako zbog njih produživaš ugovor
Razina korisnika 6
Bedž +3
Osnovni paket 85 kn/mj. ako je ugovor na 24 mj. = 75 kn/mj.
Razina korisnika 4
Osnovni i prošireni onda 135kn (125kn) dali je to s pdv-eom??
Razina korisnika 6
Bedž +3
Da, ali mislim da ide popust i na prosireni ako je na 24 mj (40 kn/mj.)., ali provjeri

Odgovori