Riješeno

VIP Now i Win 10 tablet

  • 23 May 2018
  • 3 odgovora
  • 285 pregleda

Imam problem sa učitavanjem TV, radio i drugog sadržaja. na PC-u koji je pila, Vip Now radi savršeno.
ali kad probam na tabletu windows 10 home, probao i sa Chrome i sa Firefox, kad odaberem bilo što (TV, radio), samo učitava, učitava, bez ikakvog rezultata u beskonačnost, tablet ima 4 GB RAM, Intel HD graphics 400 i CPU 4 jezgre Intel Cherry Trail 1920 Mhz pa nije toliko slab da ne bi mogao raditi jer gledam na istom tabletu HRTi usluge i one rade odlično.
icon

Najbolji odgovor od dxdy_dadn 24 May 2018, 18:33

Pogledaj original

Odgovora 3

Razina korisnika 4
Koliko mi je poznato, aplikacija Vip Now je napravljena da radi na računalu sa Windowsima ili na Android uređajima, ne i na tabletima sa Windowsom jer to nije podržano.
Koliko mi je poznato, aplikacija Vip Now je napravljena da radi na računalu sa Windowsima ili na Android uređajima, ne i na tabletima sa Windowsom jer to nije podržano.

hvala na (pokušaju) odgovora ali krivo.. to nije Android ili Windows RT tablet već su isti Windowsi kao za PC x64 na njemu i sve što instaliram i pokrećem na računalu, instaliram i pokrećem i na tabletu, i ne postoji UWP aplikacija Vip Now za Windowse 10 već samo Android i iOS, te se mora gledati preko web browsera (Chrome, Firefox) i tu nastaje problem
zapravo danas nakon novog kumulativnog ažuriranja Windows 10 evo radi i na tabletu... iznenadio sam se

Odgovori