Riješeno

Vip NOW i Vip TV za van - prijenos podataka naplata

  • 20 January 2017
  • 16 odgovora
  • 8612 pregleda

Bok,

ne kužim koja je razlika između Vip NOW i Vip TV za van, je li to jedno te isto ili nije?

I još naplaćuju li se megabajti preko tih aplikacija ako je onaj promo do 31.03.2017. ili moram nešto posebno aktivirati ako imam Vip TV za van?
icon

Najbolji odgovor od Bartolome 20 January 2017, 12:28

Pogledaj original

Odgovora 16

Razina korisnika 4
Nije isto.
Tv za van je stara usluga, i više je nema u aktivnoj ponudi.
VIP Now je nova i "bolja". Ako si uključiš sad VIP Now (razlika je da ovdje imaš i radio stanice), trebala bi ti se aktivirati i opcija za free streaming do 31.03. Poslije toga se sve naplaćuje.

Ako trenutačno nema nikakve promocije za Tv za van, a mislim da nema, onda ti troši datu iz tarife. A ako se radi o video sadržajima, troši ti puno date iz tarife 😃
Razina korisnika 7
Bedž +3
Negdje je bio lijep post o korištenju i detaljima i nema šanse da nađem sada 😞 možda je bio na starom forumu 😞
Zvao Službu ...... U promotivnom razdoblju do 31.3.2017. Vip TV za van podatkovni promet neće se naplaćivati za sve korisnike pretplate i Vip tv za van mobilne aplikacije.
Razina korisnika 6
Bedž +6
Danas je 31.3., ima li kakve informacije naplaćuje li se tv za van od sutra ili ne? O data prometu govorim naravno.
Razina korisnika 7
Bedž +3
Promet za VIP Now ostaje "besplatan", pa vjerojatno je i za TV za van ...
Razina korisnika 6
Bedž +6
Iz tvojih prstiju u....

Nisam gledao jesu u međuvremenu povećali što broj kanala na tom šrotu od Vip Now ili je i dalje ponuda kriminalno loša?
Razina korisnika 7
Bedž +3
Ja sam sad imala mjesec dana besplatno... Upalila dva puta i to je to. Bezveze mi je, 40 kn za ništa. Zvala baš prekjučer da izgase jer bi sad trebala plaćat. Streaming je kao dodatnih 30kn, al ostaje besplatan...
Razina korisnika 6
Bedž +6
Sad kad ti na idućem računu to fino naplate, nemoj se čuditi 😉 Meni su tri (slovima: TRI) mjeseca na računu zbrajali da koristim Vip Now a sve što sam imao je 20tak dana tog probnog perioda što nude. Prva 2 puta se žalio i dobio pare natrag, treći put mi se više nije dalo dopisivati sa njima i nisam se ni žalio. Onda je četvrti račun napokon došao bez naplate, valjda su morali to skinut da me napokon ostave na miru lol.

Inače, nadam se da od sutra ne ukidaju Vip tv za van.
Razina korisnika 7
Bedž +3
Ma ne čudi me to ništa... Navikla sam na takve fore i od HTa i od VIPa 🙂 šta možeš... Strpljen spašen...
A mislim da ga ne mogu ukinut dok ne isteku i posljednji ugovori ekipi koja ga ima uključenog besplatno u tarifu...
Razina korisnika 6
Bedž +6
Da 100% potvrdim - Vip Tv za van i dalje ne skida promet iz tarife, testirano kod mene.
Razina korisnika 6
Bedž +6
Jel zna netko kakvo je stanje sa naplatom prometa na Vip Tv za van za ovaj mjesec, besplatan ili ne? Znam da je na Vip Now besplatno do kraja godine no mene zanima za Vip Tv za van? Otkako sam prešao sa L na XXL sve je nešto čudno u Moj Vip aplikaciji, 2 puta mi se potpuno različito zbraja promet, informacije o "besplatnom" podatkovnom prometu na vrhu uopće više nema kao prije i sad praktički više ne znam jel se promet iz Vip Tv za van naplačuje ili ne. Nešto mi je puno prometa u zadnjih sat vremena zaračunao u "Mb po punoj brzini" a gledao sam Vip TV za van u tom vremenu pa nekako sumnjam da je to promet od tamo.
Razina korisnika 2
Bilo bi lijepo da na postavljeno pitanje moderatori i odgovore, ali šta se može.
Na Vipnet stranicama i dalje stoji ovaj tekst (a danas je 15.05.2017):
"Povoljnija mjesečna naknada i promotivni period bez naplate Vip TV za van streaminga za privatne pretplatnike primjenjuju se do 31.3.2017. sukladno uvjetima korištenja."
Tako da očito Vip TV za van se od 01.04. naplaćuje tj. toši se vaš podatkovni promet.
Tako upozorenje svima koji niste u blizi wlana ne paliti Vip TV za van je odu pa pa gigabajti sa računa.
Razina korisnika 6
Bedž +6
Kad nitko od Vipovaca ne može/ne zna odgovoriti, da ja odgovorim - Vip tv za van promet se ipak još uvijek ne naplaćuje. Ja sam u međuvremenu testirao nekoliko puta i promet se uredno zaračuna u besplatni data promet no onaj iz tarife ostaje netaknut. Dakle i dalje je besplatno.
Razina korisnika 4
Bok ekipa :)
Provjerila sam, data podaci se ne naplaćuju za Vip TV za van :D

@MasterOfDisaster možeš mi postati link na kojem si našao ovu informaciju s 31.03. pa ispravimo?
Razina korisnika 2
Bok ekipa :)
Provjerila sam, data podaci se ne naplaćuju za Vip TV za van :D

@MasterOfDisaster možeš mi postati link na kojem si našao ovu informaciju s 31.03. pa ispravimo?


Link - http://www.vipnet.hr/tv-za-van
Odmah ispod prve tablice sa cijenama usluge Vip TV za van.
Razina korisnika 4
Hvala ti, riješimo čim prije 🙂

Odgovori