vip amis

  • 10 November 2017
  • 0 odgovora
  • 278 pregleda

Razina korisnika 3
Obzirom da sam bio korisnik starog dobrog Amisa kojeg uopće ne mogu uspoređivati gotovo ni čemu sa Vipom po ukupnoj kvaliteti usluga, zanima me može li mi netko odgovoriti ili objasniti Vip televiziju. Naime, njihov programski vodič (na koji su toliko ponosni po meni bez pokrića) je u usporedbi sa Amisovim poluproizvod. Osim što od početka migracije imam problema u vremenskom pa čak ponekad i u realnom vremenu sa zamrzavanjem slike i tona, kako to da gledajući nekakav sadržaj u vremenskom pomaku, obzirom da vodič nije vremenski baš točan, pa gledani sadržaj prelazi u drugi ali po programskom vodiču, tako da dosta puta prije završenog sadržaja koji gledam, jednostavno bez ikakvog upozorenja prekine prikazivanje istovremeno me vrateći u realno vrijeme na zadnji gledani kanal. Amis je imao u takvim slučajevima upozorenje hoću li nastaviti gledati dalje ili se vraćam u realno vrijeme. Zar je za "veliki" VIP to tako teško učiniti, ili to smatraju samo nepotrebnim dodatnim troškom, ili pak je to "znanstvena fantastika"?

0 odgovora

Budi prvi koji ostavlja odgovor!

Odgovori