Viasat Nature u osnovnom paketu Vip sat tv

  • 27 December 2016
  • 9 odgovora
  • 3424 pregleda

Razina korisnika 1
  • Aktivni forumaš početnik
  • 26 odgovora
Eto dragi moji Vipovci, nadam se da ćete ubaciti ovaj sjajan program u osnovni paket. 🙂

Odgovora 9

Razina korisnika 2
Edit: možete ga staviti i u prošireni, samo dajte Viasat nature!!! 😃
Razina korisnika 2
Pošto je animal planet izbačen, viasat nature bi sad bio dobra zamjena. Svim drugima je u osnovnom paketu, pa ne vidim neke realne prepreke da ne bude i u vipu.
Razina korisnika 6
Bedž +3
ajde ti 🙂
Razina korisnika 5
Ja sam to rijesio imam VIPsat TV i MaxTV sat, Max tv jedini razlog je Formula 1
Korisnici VIPsat TV-a mogu isto gledati formulu na njemackom RTL-u, ali u SD rezoluciji i njemacki komentatori ...
Nogomet na Arenama, telijanska, francuska liga, nista posebno, bolji je izbor liga i sportova je na Sport Klub kanalima u VIP-u jedino da je slika u HD rezoluciji


Mislim da je vrijeme za temu MaxSat vs Vip Sat, otvori @dona, pridružit ću se 😃

VIP gubi 😃
Razina korisnika 1
Dona, dosta je filmskih u osnovnom. 😃 Ako oni sami izražavaju želju da se nađu u ponudi Vipa, ne znam zašto se ne bi ubacio Viasat nature. Imao sam ga i na max tv i na digiju u osnovnim paketima. Gogsy, nije teško ugoditi programskim paketima, samo treba biti racionalan i vidjeti što konkurencija nudi, Vip ima najgore organizirane programske pakete od svih. I ako se nikad neće ništa mijenjati i ako sve treba uvijek biti kako je onda u vražju mater.
Razina korisnika 6
Bedž +3
Inace za ljubitelje zivotinja Animal Planet HD verija na receiveru Kaon ne rade titlovi, a na modulu sa karticom rade
Razina korisnika 6
Bedž +3
Ja sam to rijesio imam VIPsat TV i MaxTV sat, Max tv jedini razlog je Formula 1
Korisnici VIPsat TV-a mogu isto gledati formulu na njemackom RTL-u, ali u SD rezoluciji i njemacki komentatori ...
Nogomet na Arenama, telijanska, francuska liga, nista posebno, bolji je izbor liga i sportova je na Sport Klub kanalima u VIP-u jedino da je slika u HD rezoluciji
Razina korisnika 7
Bedž +3
Svatko bi nešto, teško je programskim paketima ugodit svakom. Ako želim gledat MaxTV prvu HNL, zasigurno neću uzeti VIP jer je HNL eksluziva Arenasporta i Maxa. Uzmite u obzir da je teško zadovoljit svakom korisniku. Lakše je uzet providera koji ima vama zanimljiviji paket programa (uz omjer cijene) nego zahtjevati promjenu postojećih paketa. A teme bi moglo biti na stotine, ja bih ovo, ja bih ono... 😉
Razina korisnika 6
Bedž +3
program kao Animal Planet, ja bi osobno volio vise neki filmski, ali sva novost je dobrodosla

Odgovori