ukljucenje dodatnih paketa

  • 28 November 2017
  • 16 odgovora
  • 3535 pregleda

Razina korisnika 3
Prije deset dana sam zvao za aktivaciju dodatnih paketa...evo do danas apsolutno nista kao da sam narucio okretannje satelita,,,...ma uzas jedan obecali mi sve zivo...a do danas nista i razmisljam da odustanem od svega jer sam dobio puno bolju ponudu sa hd programima i jeftinije...od drugog tv Operatera..

Odgovora 16

Razina korisnika 4
Pa slobodno napiši koja je to ponuda možda ima još zainteresiranih?

Nisam vezan ugovor pa tako si sam tražim nešto, jedino mi total tv paše!
Razina korisnika 3
Pa od vipa sto se tice satelitske Total tv nudi tri puta vise hd programa...dva hd resivera da mozes pratiti programe na vise mjesta i sto je najbitnije mjesecni racun manji znaci imas hd cinestar 1 i 2 hbo hd i jos u paketu 25 hd programa sve za 135 kuna mjesecno daleko bolje od vipa..
Razina korisnika 3
Neznam kaj se to dogadja sa vipom...ja cu poludit nemogu rijesit nikaj...odo ja u T com
Razina korisnika 3
@zaconio kakvo je trenutno stanje? Naime, rok za aktivaciju dodatnih paketa na Vip Sat usluzi je 2-7 radnih dana od trenutka kada preuzmemo pravovaljan zahtjev. Kako si predao zahtjev?
Razina korisnika 2
Ja cetiri dana cekam aktivaciju prosirenog paketa. Bizarno, toliko cekati za nesto za sto treba dva klika. Imaju sve potrebne podatke, mail da ne moraju dokumentaciju slati postom i opet nista.
Razina korisnika 3
Ja cetiri dana cekam aktivaciju prosirenog paketa. Bizarno, toliko cekati za nesto za sto treba dva klika. Imaju sve potrebne podatke, mail da ne moraju dokumentaciju slati postom i opet nista.
Bok Gorane!

Svi zahtjevi se rješavaju prema redoslijedu pristizanja. Vjerujem da je jasno samo po sebi da je i nama u interesu aktivirati ti traženu uslugu što prije :D

Ali, s obzirom na situaciju, možeš mi se javiti OVDJE. Dovoljno je poslati OIB 😉
Razina korisnika 2
Poslao sam sve jos jucer na vip fb, tvoja kolegica mi je napisala da je poslala pozurnicu na aktivacije i oznacila moje kao prioritetno, no jos nista. Ne bi sam ni trazio prosireni paket, da mi agentica nije sama predlozila kad sam zvao vezano uz nesto drugo, nisam ni znao da traje akcija po kojoj je prosireni 25 kuna na dvije godine ugovora. Ako cekaju da istekne ta promocija pa da mi onda ukljuce moci ce odmah i iskljuciti sve isti dan.
Razina korisnika 3
Nemaš frke, dobiješ promociju koja vrijedi u trenutku podnošenja zahtjeva tako da te taj dio ne treba brinuti. Ako si već bio u kontaktu s kolegicom onda vjerujem da je dala sve od sebe da ne trebaš dulje čekati 😉
Razina korisnika 2
Hvala za informaciju, neka onda ukljuce kad stignu, valjda budu prije Uskrsa. 😃
Razina korisnika 3
Hvala za informaciju, neka onda ukljuce kad stignu, valjda budu prije Uskrsa. :D

Uff, ajmo radije bit pozitivni :D

#svizagorana
Razina korisnika 3
Bedž +1
Da te utješim, ja tražio aktivaciju "x" paketa polovinom prosinca, a tek danas proradio. 😞
Razina korisnika 2
A sluzbeno je rok 7 dana. 😃 Stvarno neshvatljivo, laik sam ali pretpostavljam da s aktivacijom paketa nemaju vise od 2 minute posla, dakle da samo jedna osoba u vip-u radi na aktivacijama osam sati dnevno, stigla bi odraditi 240 aktivacija. A ne vjerujem da imaju toliki broj zahtjeva dnevno.
Razina korisnika 4
@Goran81 i mi bi voljeli da je sve tako jednostavno :)
Trudimo se rješavati zahtjeve čim je prije moguće, no zna se dogoditi da je na aktivaciju potrebno pričekati 😞
Razina korisnika 2
Dajte nam napravite jedan video u kojem vas djelatnik obavlja aktivaciju paketa, da mi laici vidimo koja je to opsezna procedura. 😃
Razina korisnika 4
@Goran81 mislim da taj dio ipak malčice spada pod kategoriju "Poslovne tajne" pa to baš i ne možemo učiniti 😃
Razina korisnika 2
Znam, zezam se. 😃

Odgovori