Riješeno

Ukidanje sportkluba na A1

  • 15 March 2021
  • 31 odgovor
  • 5154 pregleda


Prikaži prvu objavu

Odgovora 31

Razina korisnika 2

Neka korisnicima sportskog paketa umjesto sportkluba ponude arene,a nama ostalima koji smo imaki SK1 i SK3 u osnovnom ili filmskom paketu neka zamijene sa Arena1 iArena 3,mislim da bi to bilo fer.

Imam svih šest programa; Arena dolazi 1. srpnja. Što da plaćam 4 mjeseca i što da gledam 4 mjeseca?
I da mi naplate sve jednako. Čak niti umanjenje nije opcija, ali to je tako kada izgubiš milijunske iznose na Planetsportu i sada se moraš izvući nekako.

Razina korisnika 2

Dakle, jedino zbog čega sam prešao od svog prijašnjeg operatera je što A1 isto ima Sportklub. Koliko vidim A1 i dalje u svojem sportskom paketu reklamira Sportklub, bez ikakave napomene da se uskoro ukida. Ako se to dogodi ovo već spada u neistinito reklamiranje. Ja odlazim ako se ukine Sportklub. Arena me ne zanima.

Neka korisnicima sportskog paketa umjesto sportkluba ponude arene,a nama ostalima koji smo imaki SK1 i SK3 u osnovnom ili filmskom paketu neka zamijene sa Arena1 iArena 3,mislim da bi to bilo fer.

Raskid. Ali nije ovo ni prvi put. Ukinuli su i Fine Living, TLC, Travel Channel i zamijenili ih sr****.

Razina korisnika 2

I nema šanse da se naplaćuju penali za raskidanje ugovora i da je cijena potpuno ista ova četiri mjeseca. Odoh na HT odmah u travnju.

Razina korisnika 7
Bedž +3

Sad je jasnije zašto Arene dolaze od 1. srpnja na A1. Samo me zanima što će pokrivati definiciju ponude “sportskih paketa” od 29.3. do 01. 07.? :pensive:

Odgovori