Riješeno

Ukidanje Happy televizije

Razina korisnika 1
  • Forum rekreativac početnik
  • 3 odgovora

Kada ćete prestati emitirati program Happy televizije na svojoj platformi budući je otvoreno na ruskoj strani i protiv Hrvatske.

icon

Najbolji odgovor od A1_IvanL 31 July 2022, 21:10

Pogledaj original

Odgovora 12

Bedž +1

@Masada, A1 Hrvatska se kao tvrtka koja je pružatelj telekomunikacijskih usluga ne miješa u politiku niti provodi političku cenzuru TV programa. 

Razina korisnika 1

Poštovani,Vaš odgovor nije zadovoljavajući budući da Ste kao tvrtka koja je pružatelj telekomunikacijskih usluga već umiješani  u politiku i političku cenzuru blokiranjem programa Russia Today te bi po istom obrascu trebali i skinuti sa svoje platforme Happy televiziju pogotovo jer je izražen jak govor mržnje lrema Hrvatskoj i hrvatskom narodu u vidu da se cijeli hrvatski narod naziva ustašama u svim emisijama.

Hvala unaprijed i pozdrav

Razina korisnika 6
Bedž +6

Slažem se da bi zbog proruske politike srpsku srač televiziju trebalo izbaciti iz ponude programa A1. To kaj postoji A1 Srbija ne znači da mi u Hrvatskoj moramo uopće imati u ponudi neke žblj programe nekih tamo žblj televizija.

Institucije ne rade svoj posao.

Nek vrate onda N1

Razina korisnika 7
Bedž +3

U MaxTV ponudi osim happy postoji i nešto što se zove "Ruski paket" pa možeš i njih pitati. Ili ignorirati.

Razina korisnika 6
Bedž +6

Išla ja malo pogledati te A1 pakete, doduše samo Obiteljski. I nađem tamo taj Happy... a sad nek A1 objasni ovo

Happy ima NAŠU nacionalnu koncesiju?!? 

Po MaxTv spada u REGIONALNI program i ostavljen je korisnicima na volju hoće li ga platiti i gkedati, a A1 ga prikazuje kao TV koji ima jednaka prava kao Nova Tv ili RTL, jer meni se čini da samo Nova i RTL imaju NACIONALNU KONCESIJU, a N1 ju nije ni mogao dobiti jer nije registriran u Hrvatskoj. 

A jel Happy Tv registriran u Hrvatskoj, pa je dobil nacionalnu koncesiju ili A1 na svojim stranicama LAŽE? 

Očito su taj tekst opisa kanala samo iskopirali od nekud i vjerojatno se koncesija odnosi na neku drugu državu, a oni misle da je naša jer pod Audio zapis piše Zvuk Hrvatski u opcijama kanala u sučelju receivera

Razina korisnika 1

U MaxTV ponudi osim happy postoji i nešto što se zove "Ruski paket" pa možeš i njih pitati. Ili ignorirati.

Ne koristim MaxTV pa nw kao takvi ne zanimaju što imaju u ponudi,već platforma koju koristim i plaćam i kao takav imam pravo na mišljenje.

A ovi da su normalni i rade svoj posao već bi skinuli ruski paket iz ponude. Ovako proruskim g..nima daju mogućnost širenja svoje propagande i laži. Malo bi mogli uključiti mozak za promjenu i gledati nacionalne interese.

Razina korisnika 6
Bedž +6

Happy TV je srpska televizija, a kad je čak i Jutarnji list objavio kako je to televizija puna fake newsa, onda bi se i A1 trebal zapitati kakve to programe nudi u ponudi. I staviti sve te programe (kad ih već nudi) u poseban paket, pa nek onaj kojem se mili srpska teve i plati za taj šund. Kak @Masada  reče, korisnici A1 TV-a imaju pravo zahtijevati od A1 da ih ovaj ne uznemirava fake i neprijateljski nastrojenim programima.

Mislim da ne treba stvarati dodatne posebne pakete, ali da ima dosta nekvalitetnih SD kanala to je istina. Nadalje, koliko vidim R T nisu potpuno maknuli, a ne vidim neki smisao da samo stoji zatamnjeni sadržaj već mjesecima.

Razina korisnika 1

Slažem se da bi zbog proruske politike srpsku srač televiziju trebalo izbaciti iz ponude programa A1. To kaj postoji A1 Srbija ne znači da mi u Hrvatskoj moramo uopće imati u ponudi neke žblj programe nekih tamo žblj televizija.

Nije samo proruska,već i otvoreno šovinistička osobito prema hrvatima i Hrvatskoj. Gotovo svakodnevno u njihovim programima sudjeluju osuđeni za ratne zločine u Hrvatskoj,kao što su Veselin Šljivančanin i Dragan Vasiljković poznat kao Kapetan Dragan. Mislim da neću produžiti ugovor,samo radi toga što taj jedan program ne žele maknutiizobiteljskog paketa.

Odgovori