Riješeno

tv za van

  • 7 October 2018
  • 14 odgovora
  • 15163 pregleda

  • Probio led s 1 postom
  • 1 odgovor
Samo bi pitao kako je moguće da se aplikacija tv za van ne može koristiti na android televizorima (a koliko čitam po forumima ljudi se masovno žale da nemogu gledati ni na tv box-ovima) i da li je prilagodba u planu??

Možda da kažete svojim programerima da je android operacijski sustav koji se ne koristi samo na mobitelima, nego da postoje i druge verzije koje su itekao rasprostanjene...
Super mi je što imam aplikaciju TV za van koja ne radi na TV-u... stvarno novi oblik života...
Ne traba ni spominjati da konkurencija ima aplikaciju koja najnormlanije radi na ovakvim uređajima...

Lijepi pozdrav.
icon

Najbolji odgovor od gogsy1975 6 July 2020, 19:36

Pogledaj original

Odgovora 14

Razina korisnika 7
Bedž +3
Zapravo ne znam što je točno čudno... Jedno vrijeme je funkcioniralo, a onda su našli načine da to blokiraju čim je broj korisnika narastao i sad ih većina ne radi ili radi loše. Tv za van je "za van", dakle uglavnom prilagođen malim zaslonima smartphonea, tableta, eventualno laptopa i desktopa iako i na njima često ne radi dobro, pluginovi nisu neka sreća, slika je zrnata i blokira.
Bilo bi super za par desetaka kuna ili besplatno uz tarifu se švercat i gledat na velikom ekranu osnovne ili uz prošireni paket i dosta dobrih kanala, ali kad bi to tako bilo onda bi slobodno mogli ukinut punokrvnu TV uslugu, a složit ćeš se da bi to bilo potpuno poslovno neinteligentno.
Grijesis Sunasce... ako ja ako pretplatnik imam pravo na tv za van i odem za vikend negdje zašto bi bio ograničen gledati taj tv za van samo na mobitelu (zapravo čak ni ne razumijem kako netko uopće može gledati tv na mobitelu, ali ok...), a imam veći uređaj koji ima mogućnosti za prikazati taj sadržaj?
ako se boje zloupotrebe, kako kažeš, onda nemoj davati tu uslugu svima, nego je zasebno naplaćuj i to je to...
uostalom konkurentska aplikacija uredno radi na velikim dijagonalama, kako oni nemaju problem zloupotrebe?
a ako ćemo u detalje, pročitaj službeni opis alikacije
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ottclient.android.vip&hl=hr
"...putem smartphonea, tableta, računala i Smart TV-a."
što je očigledno svjesna laž...

tako da se ne radi tu o nikakvom strahu od gubitaka korisnika i besplatnom gledanju, nego samo o lijenosti razvitka aplikacije i nemarnosti prema korisniku... bitno je prodati proizvod, a to što je riječ o poluproizvodu koji ne radi najbolje nikoga nije briga... mi ćemo i dalje plaćati pretplatu...

cijela poanta mog prvog upisa je bila da SLUČAJNO nekoga od odgovornih ne potaknem da malo razviju tu aplikaciju, ali jasno mi je da sam malo previše naivan kada sam mogao i pomisliti tako nešto...

u svakom slučaju lijepi pozdrav svima na ovom forumu...

Da dignem ovu temu….

ajmo sa plus strane-fora je tv za van, gledati online televiziju…

a sad jedno tehničko pitanje-da li je moguće SMANJITI rezoluciju slike na tv za van? :)

 

Naime, tamo gdje imam TV za van moj mobilni operater mi baš i ne da puno mbps.

Za youtube mi to nije problem, smanjim rezoluciju i neki filmić postane gledljiv; naravno, 

slika je lošija ali da se živjeti

 

Kod TV za van slika je kristalno čista a to ždere puno brzine; ako nemam 15 mbps tv je stalno u bufferingu. Dakle, imam li mogućnost smanjivanja kvalitete slike negdje? 

 

                                Hvala puno, Zvonimir

Jedno pitanje u svezi tv za van. Dakle skinuo sam aplikaciju za android i pokušao se spojiti sa korisničkim imenom i šifrom za moj A1 i nisam uspio. Što radim krivo? Naravno, imam 3u1 paket.

Razina korisnika 7
Bedž +3

@tomo - nazovi SZK i prati putanju direktno do tehničke. Nije da baš automatizmom aktiviraju uslugu, tako je i meni bilo. 😉

Riješeno. Hvala!

Imam problem jer ne mogu gledati tv za van u Miscrosoft Edge Chromium browseru na PC-u.

 

Stalno javlja grešku:

 

Greška prilikom pokretanja.

Provjerite internetsku vezu.

 

Na google Chrome radi OK. Šta bi moglo biti problem da neće da radi sa Edge Chromiumom. Baza je ista kao i za Chrome.

Bedž +1

Pozdrav @limitator, savjetujem da u ovom slučaju poslušaš savjet @tomo pa nazoveš kolege u tehničkoj podršci na 0800 091 091. Nemamo informaciju da u određenom pregledniku usluga ne radi.

Pozdrav @limitator, savjetujem da u ovom slučaju poslušaš savjet @tomo pa nazoveš kolege u tehničkoj podršci na 0800 091 091. Nemamo informaciju da u određenom pregledniku usluga ne radi.

Mirna, samo da potvrdim, istu grešku, barem meni, javlja na računalu (Chrome i Firefox). 

Razina korisnika 6
Bedž +4

Da li još netko u zadnje vrijeme ima problema s ovom starom TV za van uslugom? Kada pokušavam gledati preko laptopa, rade mi isključivo HRT kanali, a kada kliknem na bilo koji drugi, pojavi se greška.

 

 

Razina korisnika 1
Bedž +1

@relativity  možeš li nam OVDJE poslati svoje podatke za provjeru?                       

Bok, koristim B-net 3d uslugu vec 15 godina i pronađem među nekim papirima što sam dobio od vašeg instalatera uputu za uslugu TV za van sa korisnickim imenom i lozinkom.

 

Pokusam se spojiti, ne radi. Javim se sluzbi za korisnike i oni kazu nije vam usluga aktivirana sad cemo je aktivirati jer imate pravo na nju.

 

Zadovoljan uslugom dockam racun za sljedeci mjesec i na njemu stavka TV za van 10,80 KN.

Nigdje nisam bio upozoren da se usluga naplacuje, dapace nigdje na internetu ne nalazim cjenik te usluge.

 

Moram priznati da sam neugodno iznenadjen tom spoznajom.

 

Lijep pozdrav

Ante

Razina korisnika 3
Bedž +3

@aanzulov u B.net paketima TV za Van kao usluga dodatno se naplaćuje te nemamo B.net paket u kojem je ta usluga besplatna :thinking:  Za detaljniju provjeru nam se možeš javiti OVDJE.

Mene izbacuje i namobitelu...bolja je bila ona stara aplikacija i brza i preglednija..i nije izbacivalo...ova je uzasna

Odgovori