Riješeno

TV smetnje

  • 10 March 2023
  • 6 odgovora
  • 364 pregleda

Ima li netko iskustvo sa tv smetnjama iz foto priloga… Prijava servisu nije urodila plodom… Signal primam preko KAONMEDIA - VM1200 (B.net)

Hvala!

TV-smetnje
Signal
 

 

icon

Najbolji odgovor od pero1985 10 March 2023, 21:25

Pogledaj original

Odgovora 6

Razina korisnika 2
Bedž +2

Da koliko mi je poznato iz iskustva to se dešava u slučaju satelitskih televizija pri lošemvremenskim uvijetima . znači jaki vijetar kiša oluja i drugih vrsta nevremena.

Jednostavno satelitska televizija nije baš idealno riješenje u sllučaju nepoviljnih vremenskih uvijeta...

Razina korisnika 2
Bedž +3

@A1beginner žao mi je vidjeti da se susrećeš s poteškoćom prilikom korištenja usluge. Slobodno kontaktiraj naše tehničare na besplatni broj 0800 091 091 radi detaljnije provjere. 

Razina korisnika 2
Bedž +2

Tehničati to ne mogu pomoići ili mogu samo privremeno popraviti stvar

Da koliko mi je poznato iz iskustva to se dešava u slučaju satelitskih televizija pri lošemvremenskim uvijetima . znači jaki vijetar kiša oluja i drugih vrsta nevremena.

Jednostavno satelitska televizija nije baš idealno riješenje u sllučaju nepoviljnih vremenskih uvijeta...

Da, pa upravo me ovaj problem naveo da spojim satelit na kojemu nisam imao ove smetnje, isto tako drugi televizor, antenski prijem, nema ove smetnje… Smetnje također nema drugi b.net prijemnik, od nedavne intervencije servisa… (od prije cca 15-ak dana)

Razina korisnika 4
Bedž +3

Ako je to preko one hibridne fiber coax mreže i imaš pikselizaciju se javi na korisničku kako je admin naveo, budu ti vjerojatno opet slali servis. Kako je serviser riješio na drugom prijemniku će vjerojatno uspjeti nešto napraviti i na ovom, ili barem pokrenuti nešto dalje da se riješi.

Tehničati to ne mogu pomoići ili mogu samo privremeno popraviti stvar

Pa da ovo ne ostane neodgovoreno, a da ipak nekome pomogne… Problem je izgleda riješen zamjenom jednog 4-way splittera. Inače planiram zamjenu i preusmjeravanje coaxial i UTP ožičenja, gdje mi to bude moguće...

Odgovori