tv preko satelita

  • 6 June 2021
  • 10 odgovora
  • 151 pregled

Pozdrav.

Koristim vasu sat tv i evo upravo sada pada lagana kisica i izgubio sam signal u potpunosti.

Signal i quality level su apsolutna nula.

Nisam zadovoljan time sto placam nesto sto u slucaju kisice ne funkcionira nikako.


Odgovora 10

Razina korisnika 7
Bedž +4

O tome si pisao i to sam komentirao.

Stvar je što se radilo o laganoj kiši u tom trenutku. 

Koristio sam tv i od drugih operatera putem satelita ali nije nikada u potpunosti nestao signal.

Sve u svemu njesra, obzirom da dolaze pljuskoviti dani. O jeseni i zimi ne zelim ni razmisljat.

Pfff

Razina korisnika 4
Bedž +1

O tome i govorim, o signalu sa 16°E. Taj Eutelsat je oduvijek bio mulj od satelita, zato sam ga i izbjegavao.

Razina korisnika 7
Bedž +4

Na svojoj satelitskoj problema sa signalom sam imao samo kada napada snijeg na ‘tanjur’, ali kada ga očistiš, sve OK. Možda zato što sam gledao kombinacije 13°E-19,2°E-28,2°E, a ne 16°E, za kojeg kažu da zna biti problema sa signalom.

A gle ne kužim što komentiraš ,a ne koristiš niti si koristio A1 SAT TV jer da jesi i tebi bi nestao signal kao i svima drugima kad počinje nevrijeme.

Razina korisnika 4
Bedž +1

Na svojoj satelitskoj problema sa signalom sam imao samo kada napada snijeg na ‘tanjur’, ali kada ga očistiš, sve OK. Možda zato što sam gledao kombinacije 13°E-19,2°E-28,2°E, a ne 16°E, za kojeg kažu da zna biti problema sa signalom.

Razina korisnika 7
Bedž +4

Kiša toliko ne smeta koliko jaka naoblaka i gusta sa kišom, iako je antena 100% usmjerena i signal na max koliko može biti sa određene mikrolokacije. Isprobano na svim davateljima SAT TV.

Razina korisnika 4
Bedž +3

Uvijek ostaje određena podložnost atmosferskim prilikama.

I btw, vjerujem da su se ogradili od toga i da je negdje u uvjetima korištenja vjerojatno to i navedeno.

Razina korisnika 4
Bedž +1

Kad je antena dobro usmjerena nikakva kiša ne može smetati.

Razina korisnika 2
Bedž +2

@Jankos,

To je tako nažalost, čim padne kiša tanjur ne hvata kao inače. :confused:

Ugodan dan.

Razina korisnika 4
Bedž +1

Najvjerojatnije antena nije najpreciznije namještena.

Odgovori