Riješeno

Tv i radio program

  • 26 June 2017
  • 3 odgovora
  • 2306 pregleda

Duuuugo godina sam bio korisnik T-com trio paketa i isto toliko godina vodio borbu oko kvalitete signala , Nisam mjenjao operatera , jer sam upućen da ću iste probleme imati i sa bilo kojim drugim , budući da kabele odtžavaju opet isti ljudi . Napokon se to riješilo i ja prešao na VIP , sa kojim sam u samom početku zadovoljan . Ono šta mi se ni kod jednog ne sviđa , je stručnost njihovih ljudi , koji se jave na službi za korisnike. Ima ih vrlo uljudnih i oni koji znaju o čemu se govori , al nažalost ima ih onih koji lupaju praznu slamu i neznaju o čemu pričaju. Tako sam i danas dobio odgovor ,na koji me jedan uputio i na ovaj forum. Tražio sam pomoć i savjet na pitanje: dali mogu slušati radio ,kojek prikopčam preko scart kabela na set (tako je bilo do sad na t-com) a da nemoram paliti TV ?????Sada mi se događaju sljedeće stvari : kada upalim Tv , upali se i prijemnik. Kada ugasim Tv , ugasi se i prijemnik. Znači , morao bi imati cijelo vrijeme upaljen Tv da bi mogao slušati radio ???Jel ima neko rješenje? Tv je spojena preko HDMI kabela . Lp
icon

Najbolji odgovor od A1_Igor 26 June 2017, 18:40

Pogledaj original

Odgovora 3

Hvala Igore . Možeš se zaposliti u VIP-u!! 😉 Moždaznaš odgovor i na moje drugo pitanje , koj se odnosi na pojačivač signala ??
Javim kad isprobam . Do onda - HVALA !
Pozdrav,

probaj vidjeti da li će ovo pomoći....

menu - tehničke postavke - slika i zvuk - HDMI CEC - nek bude isključeno

lp

Odgovori