Riješeno

Tužba? Konkurencija?

  • 26 October 2018
  • 4 odgovora
  • 1071 pregled

Poštovani,
prešao sam s konkurencije na A1. Obećali su svašta. A sada mi kažu da postoji kvar kod njih i da ne znaju kada će ga otkloniti. Prošli put kada sam čuo takav odgovor čekao sam tri tjedna bez interneta i TVa da ga otklone. I to ne kod mene, nego kod njih je bio kvar. I nakon ta tri tjedna, serviser je otklonio kvar za deset minuta. Ovo je očito omalovažavanje korisnika. Dali su otkaze stotinama ljudi i sada im nema tko otklanjati kvarove. Ali da li je to problem nas korisnika? Mi šutimo i trpimo.
icon

Najbolji odgovor od Sunasce 26 October 2018, 18:42

Pogledaj original

Odgovora 4

:joy:

ahahahahahahahahahahahahahahahaha

:joy:

Treba ih tuzit, i treba promjenit zakon da posten covjek koji nije nista !”#$%” ne placa odvjetnika nego tuzeni ( naravno ako je covjek u pravu ) probaj nac jos ljudi kojima se to desilo, skupite pare lakse za odvjetnika a i masa ljudi znaci vise na sudu :)

Razina korisnika 7
Bedž +3
Ne znam što da ti kažem pošto ne znam detalje, osim da nije ništa čudno ni neuobičajeno. Svima njima najvažnije je vrbovati korisnika pa onda otom potom što će i kako dalje. Još kako si sad upao u ovaj period preimenovanja kad su prekrcali se problemima, dobro si i prošao.
Što se tiče servisera već su godinama to uglavnom privatni kooperanti koji rade za sve operatere na ugovore po područjima, pa nije uopće neuobičajeno da ti dođe serviser koji do tebe prijeđe 50km i vozi Ht reklamu, ili da Max TV dođe popravit lik s Bnet kombijem itd...

Što se tiče tužbe, isplati se jedino ako si odvjetnik ili imaš besplatnog odvjetnika i višak vremena.
Što se tiče konkurencije, ako imaš HT-ovu infrastrukturu, onda će ti kvarovi na HT-u bit najbrže otklonjeni. Ako imaš kabele od drugih operatera onda ideš na onog koji se susjedima pokazao najbolji, ako imaš susjede od povjerenja koji će ti reći istinu. Ako ne, rotiraš ih bez ugovorne obveze dok ne dođeš do onog koji u tvojoj kući nudi najbolji odnos kvalitete i cijene.

Odgovori