Riješeno

TKO JE NIKOLA REBROVIĆ

  • 10 March 2021
  • 35 odgovora
  • 755 pregleda

  • Aktivni forumaš početnik
  • 40 odgovora

Dogvorio sam sa A1 sve kako treba i uslugu i cijenu i odjednom dobim od nekog lika SMS

UKINUTA VAM JE MOZAIK  I USLUGA - XY I ODE 30kn.

Jel neko zna broj tog lika, mail , mob, bilo što .

Gdje radi , jeli u A1 , ako je ? Gdje,  koji kat  , koja soba  , ulica broj  , bilo kaj

Ma htio bi vidjet tog lika u facu koji mi je ukrao 30kn

 

Pazite kad smo sklapali UGOVOR pošto sam bio u ISKON-u pismen putem su mi obečali da če mi ostati mail adresa iz iskona.

naravno to nisu ispoštovali i dogovarili smo prva 3mj. badava i MOZAIK I  tj 30manje

 

KA NEKI DAN DOBIM SMS NEKI XY UKINUO VAM JE MOZAIK I

 

Pa za kaj sam se ja borio je… pa Hrvatski sam branitelj invalid 80% i sad me neki XY     ZAJ…

 

SAMO VAS MOLIM INFORMACIJU O TOM LIKU 

 

MOLIM VAS

 

Lp

Zlatko

icon

Najbolji odgovor od nickno 11 March 2021, 13:28

Pogledaj original

Odgovora 35

 

Gle ko je koga dodao ja ne znam i nije moj problem. To što oni nisu nešto ispoštovali na papiru .

I to nije moj problem . 

U ugovoru ljepo sve stoji .

Zato nije mojoj problem i nije me briga .

Samo hoću izkomunicirano i dogovoreno na papiru, ni više ni maje.

A kako poslje :sunglasses::relaxed: to čemo lako,

Razina korisnika 6
Bedž +6

Pročitaj ponovno Uvjete korištenja, to što tebi piše Mozaik 30 je valjda samo općenito koliki najveći popust možeš ostvariti po aktivnoj dodanoj usluzi, a ne da si ti dogovorio baš popust 30 kn.

 

Ma sve 5.

To je svakom isto.

Bitno je ono sto si dogovorio šta kolko i cjena.

E sad meni stoji i moja mail adresa iz Iskona skojim sam raskinuo ugovor.

Naravno to je i bio uvjet da pređem A1

Kad sam to vidio super može , makar sam znao da nema teorije da mi to ispoštuju.

Pošto mi to nije ostvareno, između ostalih benefita dobio sam i MOZAIK.

Sve ljepo iskomunicirano , u 2mj. 3 sazličita ugovora sa drugim cjenama .

Dok nisam pristao.

O ostalima i na kakav način pregovora neču na grupi.

Jel možda sad jasnije.

 

Zaboravo sam napomenut da ju sad plačam sam te je i to još jedan razlog.

Jer mi je ta mail adresa stara više od 20g a pošto se nečim bavimjako mi je bitna.

Kaj da mjenjam ljudima svoju novu kobasicu od maila.

Kakav bi dojam ostavio da pošaljem tecimo kolegama Japancima skojima nekaj radim novu mail adresu.

Mislili bi da sam lud i više nebi surađivali.

Možda no nebitno

Evo ti slika pa možda skušiš sa čime se navim.

Nisu igrece to sin uživa

Razina korisnika 3
Bedž +1

Znammm to je vremeplov 😀

Uz brzinu 960/490.

Ak  se be baš potrudim ķud hoču i kak hoču...Ak me kužiš.

Ali sad mi se neda čekam raču i hoču svoje mialim ti kužiš da mi nije zbog 30kn.

Ali ono kaj obečaš ili ispuni ili snosi sankcije🤣🤣😍

Razina korisnika 6
Bedž +6

Ne znam kaj tebi nije jasno.

1. Pogodnosti iz Mozaika ne stječu se samim potpisivanjem ugovora, to jasno piše u Uvjetima, već se aktivno mijenjaju s obzirom koliko usluga povežeš u Mozaik. 

2. Pristajanjem na Uvjete Mozaika pristao si i na dijeljenje svojih podataka s članovima grupe, tj.da A1 može obavijestiti sve korisnike grupe ako dođe do nekakve promjene-ulaska ili izlaska iz grupe.Zato si i dobio sms.

3. Svatko može zatražiti ulazak u bilo koju grupu Mozaika, ako baš želiš neku određenu grupu, moraš znati ime te grupe. Isto tako svatko može izaći iz grupe kad god to poželi i osnovati svoju grupu.

4. Ti možeš ulaziti i izlaziti iz grupa koliko god želiš, na računu će ti biti popust ostvaren u zadnjoj grupi u kojoj se trenutno nalaziš- zato su ti vjerojatno i različiti računi,tj.obračunati popusti.

5. Isto tako kao što si dobio sms o izlasku korisnika iz grupe, vjerojatno si na početku dobio i obavijest o ulasku u tu grupu. (možda se i taj Nikola onda čudio-tko je taj Kameni u mojoj grupi?! 😅)

 

 

Razina korisnika 3
Bedž +1

Kremenko🤔

Nebitno više sve 5 ljudi 

Uživajte u danu

Odgovori