Riješeno

Snimalica unazad 7 dana?

  • 24 December 2021
  • 6 odgovora
  • 1200 pregleda

Razina korisnika 1

Poštovani,

zanima me zašto kod mene ne radi sljedeća opcija koju ste uredno oglasili na vašem web sajtu:

“Uz sve što smo pripremili, imamo još jednu novost! Od sada ti je opcija "Pogledaj od početka" dostupna na više od 150 kanala do 7 dana unatrag.”

Naime, ja imam mogućnosti pogledati unatrag (“od početka”) na navedenih 150 kanala TRI dana unazad a ne SEDAM kako lijepo ističete.

Da li trebam nešto uraditi sa svojim prijemnikom ili je riječ o neistinitom oglašavanju?

Zahvaljujem na odgovoru!

icon

Najbolji odgovor od A1_Filip 25 December 2021, 13:03

Pogledaj original

Odgovora 6

Razina korisnika 4
Bedž +3

Preko koje tehnologije? Ako se ne varam samo na onom kaon 4020 prijemniku je povećano na 7 dana, a njega na parici niti ne postavljaju uopće. (na optici i preko koaksijalnog kabla ga spajaju na novim aktivacijama i u nekim varijantama na produljenju ugovora, detalje je naravno najbolje provjeriti sa korisničkom ako se već radi produljenje ugovora).

 

Razina korisnika 2
Bedž +3

@Robert091 bok! Možemo ovo provjeriti ako je potrebno no @Pero357  je na dobrom tragu. Naime, ponovno gledanje propuštenog sadržaja posljednjih 7 dana omogućuje se na našoj novoj platformi dok se na starijim platformama može vraćati sadržaj od proteklih 3 dana. Ako je provjera i dalje potrebna, svoje nam podatke pošalji OVDJE pa ćemo pogledati :slight_smile:  

Razina korisnika 1

Koristim optiku, prijemnik je Kaonmedia VM 1200. Dok nije uvedeno proširenje snimalice (tj. opcija “Pogledaj od početka”) na 150 kanala, uredno sam mogao pogledati sadržaj na podržanim kanalima do 7 dana unazad.

Međutim otkad je proširena ova opcija, na svim programima mogu pogledati samo TRI dana unazad.

Znači prije je uredno radilo SEDAM dana unazad.   

Razina korisnika 2
Bedž +3

Razumijem, u tom je slučaju nužna provjera. Vidim da si nam pustio poruku u inboxu, preuzimamo! 

Razina korisnika 2
Bedž +1

Stari Kaon je i prije i sada imao samo 3 dana. Ti imaš stari, nikada na njemu nije bilo više od 3 dana.

Razina korisnika 1

Stari Kaon je i prije i sada imao samo 3 dana. Ti imaš stari, nikada na njemu nije bilo više od 3 dana.

Nisi u pravu!

Dok nije aktivirana nova, proširena mogućnost gledanja unazad na 150 kanala, meni je uredno radilo (koristio sam ju na programima DokuTv, National Geographic tako da znam što pričam).

Odgovori