Riješeno

Snimalica na ExploreTv

  • 20 March 2022
  • 7 odgovora
  • 311 pregleda

  • Aktivni forumaš početnik
  • 26 odgovora

Ne znam gdje ovo spada pa da pitam..

Prvo, korisnik sam Vašeg paketa Internet+TV. Takodjer, imam i Homebox ako je bitno. Koristim TV za van, koji, kako znamo nema snimalicu za bas sve programe, samo za ove domaće. medjutim, koliko čitam na na pr https://ssc.a1.hr/documents/10307706/1421251779/Xplore+TV+to+go.pdf

ExploreTv ima snimalicu i za razne Cinestar kanale. Zanima me-što moram napraviti da počnem koristiti ExploreTv, tj snimalicu na filmskim programima, i koliko to košta? Je li to onih 40 kn ako koristim ovo kao samostalnu uslugu?

icon

Najbolji odgovor od A1_IvanL 21 March 2022, 13:47

Pogledaj original

Odgovora 7

Razina korisnika 7
Bedž +3

Tv za van je za stare pakete, explore tv je za nove (Mozaik) pakete. Ukoliko ti uskoro ističe Ugovorna obveza na starim paketima a planiraš produžiti vjernost, dobiješ explore tv u cijeni paketa.

Samo pripazi, kao samostalnu uslugu dobiješ Cinestar tv i cinestar Action, ne i ostale Cinestar programe. Isto tako ako produžiš na nove pakete, uz osnovni filmski dobiješ više cinestar programa nego recimo u osnovnom sportskom ili osnovnom obiteljskom.

 

U svakom slučaju dobro prouči, pitaj ako nešto nije jasno.

 

P.S. možda imaš nekog poznatog tko je na novim paketima a ne koristi ili ne zna da ima pravo na explore tv pa neka ti da pass... ;)

Hvala na informaciji. Mislim da jesam na novom paketu, jer sam na ugovoru 

od 11. mjeseca prošle godine. I, koristim internet+tv dakle valjda nije samostalna usluga…

 

Netko će se javiti s objasnjenjima :)

Razina korisnika 2
Bedž +2

Ne znam gdje ovo spada pa da pitam..

Prvo, korisnik sam Vašeg paketa Internet+TV. Takodjer, imam i Homebox ako je bitno. Koristim TV za van, koji, kako znamo nema snimalicu za bas sve programe, samo za ove domaće. medjutim, koliko čitam na na pr https://ssc.a1.hr/documents/10307706/1421251779/Xplore+TV+to+go.pdf

ExploreTv ima snimalicu i za razne Cinestar kanale. Zanima me-što moram napraviti da počnem koristiti ExploreTv, tj snimalicu na filmskim programima, i koliko to košta? Je li to onih 40 kn ako koristim ovo kao samostalnu uslugu?

Koliko je meni poznato dok sam koristio a1 sat tv ovako stvari stoje ..

a1 tv za van je namjenjen za korisnike a1 tv-a preko telekom parice  dok je a1 xplore tv namjenjen za kornisnike a1 satelitske televizije. snimalica neznam kakav ima status na obadvije verije tv

ja osobno sam za mobilnu televiziju uzeo telemah tv i preko android aplikacije  i ima u osnovnom paketu solidan izbor programa i ima mogučnos vračanje propuptenih emisija  ima i video klub sto se recimo ne može reci za druge operatere . recimo novu tv nigdje nisam mogao vračati emisije dok kod eon tv-a to mogu sve to za 50kn/mj

Razina korisnika 7
Bedž +3

To je čar otvaranja teme i načina na koji je forum posložen pa se onda dogodi nakon par dana "javi se u inbox" s podacima da CSI otkrije što imaš.  :) Naravno, tu su još dodatno Uvjeti koji se često mijenjaju. Ja sam na starim paketima preko kabla imao tv za van a sad kad sam prešao na Mozaik (isto na kablu) koristim explore tv.

 

Najbolje nazovi pa pitaj na čemu si. :)

Razina korisnika 1
Bedž +3

@zkajfez TV za van je usluga mobilne TV za korisnike fiksnih paketa putem parice i korisnike koji nemaju One TV platformu kod kabla ili optike. Za konkretnu provjeru mogućnosti te svakako moram zamoliti da nam pošalješ svoje podatke i podatke o usluzi OVDJE. Dodajem da je Xplore TV:GO besplatan korisnicima fiksnih paketa putem kabla i optike koji imaju uslugu TV-a (i na kojima je omogućen One TV). Mobilni korisnici su uslugu mogli aktivirati po cijeni od 40 kn/mj. koju navodiš do jučer, dok je od danas, 21.3.2022. puštena nova verzija usluge, na kojoj korisnik bira jedan od 3 ponuđena osnovna paketa. 

“Stranica nije pronađena” mi javlja

Razina korisnika 1
Bedž +3

@zkajfez probaj s ovim: OVDJE

Odgovori