Slobodni kanali na satelitu FTA

  • 23 December 2016
  • 72 odgovora
  • 58293 pregleda


Prikaži prvu objavu

Odgovora 72

Razina korisnika 6
Bedž +3
To je trenutno otvoreno, jos prije nove godine, pa dok traje
Razina korisnika 4
Dodao u listu, ali postoje neke smetnje u njihovim programima...
Razina korisnika 6
Bedž +3
To ti je do antene, treba je max. dobro podesiti
jer na Pink kanalima je najslabiji signal
provjeri na kanalu 523. Pink Folk on je iz istog paketa sa iste frekvencije a stalno je u fta listi
Razina korisnika 4
Meni na 523 piše da je grand, ali taj program ne radi, dok je prije pink folk bio na zadnjem broju (1000) i radio je normalno.

Svi programi mi dobro rade, pa nema niti smisla podešavati antenu, kako je slavonac 2015god, podesio više nikakvih problema nije bilo...
Razina korisnika 6
Bedž +3
523. Pink Folk
524. Grand

Rade jedan i drugi, moguce da ti je nakon pretrage prebacio Pink Folk na 1000 posto je ista frekvencija kao onih 16 pink kanala
Probaj receiver vratiti na tvornicke postavke pa ponovo pretrazi, mora to raditi 🙂
Razina korisnika 1
Pink tako otključa samo za praznike svake godine.
Razina korisnika 6
Bedž +3
Vratimo se temi, o ovome mozemo u nekoj drugoj :)

EURONEWS ENGLISH HD - informativni, engleski

Satelit: 13,0 E Hot Bird
Frekvencija: 11.566
Polarizacija: Vertikalna
Protok podataka: 29.900

Razina korisnika 6
Bedž +3
@Gorlock

evo za tebe sam postavio pitanje na jednom drugom forumu, kolega iz HT kaze ovako:

"menu - instalacija - PIN - pretraži programe
odabrati satelit
zelena tipka (satelit/tp) - pojavi se lista TP koje je onda moguće urediti s žutom tipkom:
žuta tipka (uređivanje/dodavanje/izbrisati)
odrabrati dodavanje TP-a, unijeti parametre: frekvencija, symbol rate, polarizacija, modulacija, sa OK potvrditi unos
nakon unosa odabrati TP koji se žele pretražiti
crvena tipka pretraživanje
ID mreže MAXtv

inače ovo je presedan da jedan paytv prijemnik ima pretraživanje kanala, kod većine paytv operatera ova funkcionalnost je skrivena ili uopće nije dostupna

koliko vidim izgleda im je u ovoj verziji SW ostala podrška za unicable, usals, i motoriziranu antenu :-)
e to nema niti jedan paytv STB na svijetu"
Razina korisnika 6
Bedž +3
MUZIK TV - glazbeni

Satelit: 13,0 E Hot Bird
Frekvencija: 12.245
Polarizacija: Horizontalna
Protok podataka: 29.900

Razina korisnika 6
Bedž +3
FIGHT NETWORK BK - sportski, engleski

Satelit: 13,0 E Hot Bird
Frekvencija: 10.930
Polarizacija: Horizontalna
Protok podataka: 30.000

Razina korisnika 6
Bedž +3
TV K-C (TV Koper) - slovenski

Satelit: 13,0 E Hot Bird
Frekvencija: 12.520
Polarizacija: Vertikalna
Protok podataka: 27500

Razina korisnika 5
Nakon par dana gledanja mogu reći da ti Pink kanali nisu loši, ali nisu niti nešto posebno.
Sviđa mi se što ima dosta filmskih kanala, ali nisu to baš neki super hitovi. Boljih filmova imaju naši Nova TV i RTL. Kvaliteta slike je dosta lošija u odnosu na ostale kanale.
I koliko sam primjetio dosta filmova su kopije kao da gledam neki loš kino snimak. Nije mi jasno ako nemaju autorska prava kako onda mogu naplaćivati te kanale, po meni bi trebali uvijek ostati FTA.
Razina korisnika 6
Bedž +3
RADIO FRECCIA - glazbeni

Satelit: 13,0 E Hot Bird
Frekvencija: 11.541
Polarizacija: Vertikalna
Protok podataka: 22000

Razina korisnika 6
Bedž +3
Radio Freccia TV stvarno dodar glazbeni program, preporuka ubacite ga u svoj Kaon receiver 🙂
Razina korisnika 6
Bedž +3
501. Z1 je prebacen na frekvenciju HT-a, a na 2 vip frekvencije i dalje radi na kraju liste, vjerojatno ce ih iskljuciti uskoro
Razina korisnika 4
Kako će dijaspora pratiti z1, ako bude kodiran???
Razina korisnika 6
Bedž +3
Z1 prestao sa sa radom na vipovim transponderima 11.554 V i 11.637 H, radi sa HT 11.595 H
na vipovom receiveru Kaon nalazi se na mjestu na kojem je bio i prije 501.
Razina korisnika 6
Bedž +3
sve je ovo uzaludno, ocigledno nikome u vipu nije stalo do nasih prijedloga kanala, u HT-u to azuriraju, Total tv jos redovnije
na sluzbenim stranicama stoji netocna lista kanala VIPsat tv i FTA ponude, pa odustajem i ja od ovoga VIPsat TV je imao mogucnos da ima najbolju ponudu FTA kanala .... :(
evo samo primjer kako u HT-u primaju prijedloge korisnika za Max tv sat :

Razina korisnika 5
Ha ha.....

Bravo @dona

Ja bih dodao samo da je maxtv sat miljama ispred vipsat tv-a.

I HT općenito.....
Razina korisnika 7
Bedž +3
Mogli bi stalno stavljat feedove (zaposlit par feedhuntera) i kad god je neka utakmica, pustat update OTA sa navedenim frekvencijama. :D

Ironican sam, naravno. Pa svaki dan bi bio neki update frekvencija.

@Dona - cijenim i pratim tvoj rad, svakodnevno sklapanje novih lista ali isto tako shvacam da nemaju ljude koji bi to svakodnevno radili. Update nakon "xy" vremena je ok. Malo iskusniji dodaju rucno. 😉
Razina korisnika 6
Bedž +3
Zadnja promjena je bila cini mi se proslo ljeto, vec sam i zaboravio jer je dosta vremena proslo
Korisnici listaju kanale i nalaze kanale poput RAI 5 koji ne radi posto je kodiran u Nagravision (Tivusat paket) ili npr. program na kojem je samo "." (tocka) i naravno ni ta tocka ne radi, ima toga koliko hoces ...
i kao sto sam rekao ni listu sa popisom programa netko nije u stanju napraviti kako treba i postaviti na sluzbene stranice
Evo ja sam im bio spreman napraviti listu, sve servirano za svaki program pojedinacno audio, video pid .... i sve sta treba, ali kao sto sam rekao sve je to uzalud, uhvati me tuga kad vidim kako to rade druge platforme
Razina korisnika 3
Je li netko zna što je s RAISPORT kanalima?.., ode Raisport1, a bogami i Raisport2 ?
Razina korisnika 6
Bedž +3
radi, provjerio sam na drugom receiveru

Razina korisnika 3
Kako ga dignuti na VIP sat, skenirao sam par puta ali ne nalazim ga....
Razina korisnika 6
Bedž +3
Najbolje nazovi sluzbu za korisnike i reci im da dosta kanala ne radi, neka to srede

Odgovori