Satelitski modul

  • 12 December 2016
  • 63 odgovora
  • 12853 pregleda

Mogu li kupiti CA modul za TV i koristiti uz Vip sat tv? ili to treba nekako upariti preko službe za korisnike?

Odgovora 63

Razina korisnika 6
Bedž +3
Uzalud anketa, bila je i na starom forumu i na drugim forumima, ali nista od toga
Razina korisnika 4
Bedž +3
@Dona Prijedlog je već proslijeđen na odgovarajuću adresu, čekamo odgovor, trenutno ne raspolažem novijim info.
Razina korisnika 6
Bedž +3
Javi nam rezultat, ali bice odbijeno 🙂

Sramota za A1, jedna pošta ima cam EVO TV:see_no_evil:

@DonaPrijedlog je već proslijeđen na odgovarajuću adresu, čekamo odgovor, trenutno ne raspolažem novijim info.

@A1_IvanaM ima kakve povratne informacije iz centrale za cam-ove??????

Misle da je cam = kamera tu je nastao zastoj, ne znaju cam ga uštekati.

Razina korisnika 3
Bedž +3

@darkos1 Navedeni modul za SAT TV nemamo u ponudi niti u ovome trenu možemo potvrditi da ćemo ga ikad imati u ponudi. Nažalost, ovo je “friška” informacija. 

neisplativo...nema zainteresiranih...

 

neisplativo...nema zainteresiranih

Koliko znam,bilo je puno zainteresiranih za modul. Politika kuće nije dozvoljavala prodaju modula i interes je pomalo splasnuo.

 

Ne radim za navedenu firmu.

Uživam u mirovini...

 

da malo dignem temu, možda neko pročita,,, mi bi CAM SATELITSKI A1 MODUL….

 

Razina korisnika 5

i stabilan internet putem satelita bi ja. Imam odličnu SAT opremu, ali mi je bolja ponuda na IPTV-u, pa sam SAT-opremu zapostavio.

Razina korisnika 6
Bedž +3

Nikad nece ubaciti u ponudu cam modul za satelit (trenutno mozda jedino ima Max tv, cak su mislim i oni namjeravali izbaciti iz ponude), tako da se sa tim vise ne zamaramo 

Zaboravite u A1 na CAM module, multi sim kartice, esim i napredne usluge, toga nema niti će ikad biti. Amen.

Odgovori