Riješeno

satelitska tv

  • 21 November 2021
  • 7 odgovora
  • 1261 pregled

  • Probio led s 1 postom
  • 1 odgovor

Pozdrav

Imam A1 sat Tv i Homebox zanima me dali je moguće ikako dobiti videoteku na sat Tv ili na neki drugi način preko interneta doći do videoteke A1.

Čudno mi je da uz sve programe nema videoteke a nisam uopće išao za tim prilikom sklapanja ugovora za Sat TV.

Unaprijed hvala

 

 

 

 

 

icon

Najbolji odgovor od gogsy1975 22 November 2021, 07:51

Pogledaj original

Odgovora 7

Razina korisnika 7
Bedž +3

U sklopu ovoga što imaš a da je besplatno, ne. Možeš uzeti A1 explore tv. Ili ako poznaješ nekoga tko ima trio paket i ne koristi gore navedeno pa ti posudi svoje korisničke podatke. :)

 

A1 Xplore TV:GO

Ok.

Hvala

 

Razina korisnika 1

Da ne otvaram novi temu. U planu mi je uzet a1 sat tv al me zanima dal je moguce imat snimalicu uz satelitsku. Dakle tipa ako propustim neku emisiju da je mogu premotat!? 

Razina korisnika 4
Bedž +3

Nema ti tih interaktivnih funckija na satelitskoj.

Razina korisnika 1

Jos samo jednonpitanje. S obzirom da sam iz dalmacije gdje je vjetrovito, dal se cesto gubi signal na tv-u? 

Razina korisnika 4
Bedž +3

To je …. dosta subjektivno :D   

Apsolutno se zna dogodit, pogotovo kada je neka naoblaka/kiša itd.

Isto ako ti je tanjur negdje ravno na udaru bure će vjerojatno biti problema sa zakretanjem tanjura.

Razina korisnika 1

Mislim ja sad imam max tv sat al kako imam a1 homebox mislio sam uklopit a1 sat posto ima neka akcija prvih 6mj za 1 kn

Sa max tv sat nemam nekih problema sa signalom. I kad puse ne gubi se signal iskreno!

Nadam se da ce i sa a1 tako ostat :) 

Odgovori