Riješeno

SAT tv

  • 13 November 2018
  • 3 odgovora
  • 1998 pregleda

30.10. og. potpisujem tri ugovora na prodajnom mjestu u Jankomiru. Internet, fiksni tel. i satelitska TV. Rijeci djelatnice na spomenutom mjestu pune su meda i sampanjca. Sve ce to biti brzo rijeseno samo Vi tu potpisite. Danas je 13.11. a moja sat tv jos nije spojena. Okusi meda i sampanjca pretvorili su se u najgorkije okuse koji postoje. E, pa sad. Ocito da sam ugazio u govno iz kojeg necu moci izaci sljedecih 24 mjeseca. Vjerojatno je da cu i placati sat.tv. a necu je gledati. Mislim si kako je nisu mogli spojiti u roku deset dana tesko da ce im to poci za rukom i u sljedecih 24 mjeseci
icon

Najbolji odgovor od gogsy1975 13 November 2018, 19:20

Pogledaj original

Odgovora 3

Razina korisnika 7
Bedž +3
Nisi pojeo govno nego je rok za instalaciju takav kakav je. Za fiksne usluge mislim čak 45 dana. Ovisi o lokaciji, gužvi, akcijama... ponekad instalaciju rade i komitenti a1 pa potraje. A naknadu platiš proporcionalno danima u mjesecu kad ti uključe. A glede teta, med i mlijeka. Meni jučer teta rekla da će mi brzo zamijenit zimske gume, stao u red i čekao 2 sata. Da je rekla da se čeka 2 sata, vjerojatno bi se okrenuo i otišao. Danas se sve može i sve se obeća tako da...
Hvala gogsy1975. Nakon tesko izbrojivih razgovora sa SZK sad sam i ja malo pametniji. Ono sto me zdere najvise zasto se na prodajnim mjestima obecava jedno a stvarnost je sasvim druga. A onda jos i kontakti sa SZK putem maila. Auto odgovor stize prije nego sam ja poslao neki upit a onda sljedi - muk. Tisina kao da nema zive duse na tim pozicijama. Poprilicno neozbiljno ponasanje prema klijentima. ZALOSNO
Razina korisnika 7
Bedž +3
A gle, obećavaju svi jer od prodaje i provizije žive. Tako je i kod drugih, postoji zakonski rok za sve. Pa gdje bi došli da u roku 24 sata moraju postavit sat tv. Onda još dođe neka akcija 6 mjeseci gratis i tisuće novih zatraže instalalciju. Rok za odgovor na mail je 15 dana, opet kažem zakonski jer zakon to dozvoljava. Obično odgovor stiže 15-ti dan. Navikni se na čekanje. 😉

Odgovori