Riješeno

Radio programi na VIP TV

  • 3 January 2018
  • 8 odgovora
  • 894 pregleda

  • Probio led s 1 postom
  • 3 odgovora
Pozdrav, ima li tko problem sa slušanjem radio postaja na VIP TV-u? Već neko vrijeme na dvije lokacije isti problem svaka radio postaja prekida zvuk, gubi se, preskače kao spora veza preko intreneta pa kasni učitavnje. SZK mi je kao nešto promjenio IP adresu no i dalje isti problem i to na većini radio postaja da sad ne nabrajam...
TV uredno radi bez štekanja. Radi se o fiksnoj liniji DUO I TRIO paket...
icon

Najbolji odgovor od A1_Iva 9 January 2018, 10:35

Pogledaj original

Odgovora 8

Razina korisnika 4
Bok @IvanVU
Jesi li se možda već čuo s našom Tehničkom podrškom u vezi situacije?
Jesam ali naravno nema koristi... sve radio postaje kao da se signal gubi povremeno, ko kod satelitskog prijema... neznam kako da objasnim... jer nitko ne shvaća.. da dvije lokacije gdje imam TV isti slučaj, TV programi odlično rade... ali radio programi rade samo kažem, dolazi do prekida povremeno, kod pjesama prekida pa preskače zvuk....pa radi pa onda opet počne...
Razina korisnika 4
@IvanVU molila bih te nazoveš kolege it Tehničke podrške kako bi mogli provjeriti što se zbiva. Ovim putem nemamo mogućnost provjere 😕
Isto i kod mene Osijek (parica), kažu lokalni problem, i to je sve, nemaju rješenja, nemoguće ništa...radi se direktno o svim radio stanicama i picaboo i Osječka TV. Ja da radim svoj posao kao što tehničari rade svoj posao mislim da bi mi dali prvom prilikom otkaz...ali eto u vipu se to dopušta...žalosno...
Meni su unazad par mjeseci mijenjali TV prijamnik na jednoj lokaciji onaj KANON u neki mali Albis SceneGate Micro i na toj lokaciji sad odlično sviraju radio postaje, dok na onoj drugoj lokaciji ista stvar i dalje... Možda je očito problem u prijamniku
Razina korisnika 2
Bedž +2
Meni je jućer na satelitskoj televiziji narodni radio tako prestao radit poslije se sve unormalilo
Razina korisnika 4
Bedž +3
@pero1985, SAT TV usluga zna biti neposlušna za vrijeme vremenskih neprilika. 🤓

Poštovani

 

Radio programi preko Kaon uređaja su nekvalitetni. Netočna imena. I pogrešne stream aadrese. Osim toga zanima me zašto signal niste ujednačili. Ovako to je jako loše.

 

BBR ne postoji odavno. Puštate pogrešni stream. Sve bez veze i netočno. Osim toga po kojem pravilu stavljate radio stanice? Ima ih mnogo više besplatnih adresa ili stream adresa za slušanje a vi puštate samo manji dio.

 

Zašto se korisnicima koji imaju dodatne TV pakete preko Kaon ne puste i tematski radio kanali od Narodni radio ili Zabavni radio ili Otvoreni radio ili Dalmacija ili CMR Osijek i tako dalje?

 

Ili korisnicima koji imaju balkanske pakete ne puste radio stanice iz Srbije? Koje su besplatne? 

 

Imam ja mnogo ideja. Samo se pitam ima li netko da ih sluša?

Odgovori