prosireni paket

  • 8 December 2017
  • 13 odgovora
  • 2397 pregleda

Razina korisnika 3
Dal jos netko ovdje ima problem sa Discovery schowcase hd programom hd. Koji je u prosirenom paketu pise mi da nisam preplacen a nalazi se u prosirenom

Odgovora 13

Razina korisnika 4
Bok @zaconio
Jesi li možda pokušao sa strujnim restartom uređaja? Ako to ne pomogne, svakako nam se obrati pozivom direktno Tehničkoj podršci, pa će kolege vidjeti o čemu se radi.
Razina korisnika 3
Ma sve sam probao...do sada sam ga gledao normalno zadnja dva dana steka a bad sam nedugo produljio ugovor....poslat ce mi servisera da mi pogleda antenu...mada nis ne kuzim kaj antena ima sa tim kad imam svuda full signal
Razina korisnika 3
Imam osnovni prosireni Hbo paket ..do sada sam imao samo osnovni i prosireni i nije nikada stekalo.
Razina korisnika 4
Ako su kolege već naručili servisera sve bi trebalo ubrzo biti riješeno 🙂
Razina korisnika 3
Heheh i ja se nadam
..
Razina korisnika 7
Bedž +3
Probao vratiti rec na tvorničke postavke i poskenirati ponovo kanale? Jesi li mijenjao nešto od kad su krenule smetnje? Kao npr. položaj reca uz neki stanicu bežičnog telefona, mobitela itd...
Razina korisnika 3
Ma sve sam probao

.sad oni meni salju servisera da pogleda Antenu a imam full signal svuda

.akoja njih kuzim
Razina korisnika 6
Bedž +3
Ma kakvog servisera za ovakve stvari treba slati na teren, gluposti ????
Nevjarojatno je da nitko od vas forum agenata i sluzbe za korisnike ne zna korisniku reci da se Discovery HD Schowcase nalazi u zasebnom paketu pa ako nisi na njega pretplacen ne moza ni raditi, dovoljno je na comp. pogledati pakete VIPsat TV usluge:

DISCOVERY HD paket:
55. Eurosport 1 HD
61. Discovery HD Showcase
62. Animal Planet HD
88. Discovery Science HD
89. Eurosport 2 HD
90. DTX HD

- Bezicni telefon ne smeta posto se spomenuti program nalazi na frekvenciji 10.887 H 30000, problemi se javljaju na 11.637 H 30000 ako je tel. u blizini (HBO 1,2,3, Cinemax 1,2, History), ali ne vrijedi u pravilu za sve modele tel.
Razina korisnika 3
Dona hvala na opsirnom obrazlozenju....svaka cadt sve mi to jasno kaj mi govoris ali ja imam osnovni i prosireni paket u prosirenom paketi je Discovery showcase hd sa animal planet hd i do sada sam ga normalno gledao animal hd gledam normalno a za discovery showcase hd mi pise da nisam preplacen.
Razina korisnika 3
I tehnicka sluzba meni salje servisera ...odma sam im reko da nije problem u anteni.
Razina korisnika 6
Bedž +3
ako ti radi Animal Planet HD nije sigurno problem u anteni posto jedan i drugi idu sa iste frekvencije 10.887 H 30000, trebaju iz ZG samo mozda ponoviti aktivaciju kartice
Zovi ih i zatrazi ponovnu aktivaciju, posto je vikend mozda ces morati pricekati koji dan 🙂
Razina korisnika 4
Zašto u proširenom paketu Animal Planet HD nema titlove, jel to vip namjerno ?? Samo da bi uzeo dodatni paket i još morao platit??
Razina korisnika 3
Ma iskreno dugi sam u vipu preko petnajst godina....al imam osjecaj da su sve gori i gori kaj se tice odnosa prema starim preplatnicima i svemu.......a sto se tice vip satelitske sve ovo kaj nude je preskupo i nude jako malo hd programa dok naprimjer total tv nudi za puno manje novaca hrpu hd programa

Odgovori