Riješeno

Promjena TV paketa

  • 2 November 2020
  • 12 odgovora
  • 17371 pregled

Kako mogu besplatno mjesečno promijeniti osnovni TV paket? Konkretno, želim sportski promijeniti u filmski.

icon

Najbolji odgovor od A1_Mirna 3 November 2020, 13:47

Pogledaj original

Odgovora 12

Instalirao sam “Moj A1” Android aplikaciju i onda je sve jasno... :)

Razina korisnika 2

Reci i nama, koji nismo, kako se to radi ( mijenjaju TV paketi)? Ja imam web aplikaciju.

Razina korisnika 4
Bedž +3

Pozdrav @kpoljanc, uspio sve sam odraditi? Promjena TV paketa prošla?

@stipest imaš li najnoviji paket iz MOZAIK reklame aktivan? 

Razina korisnika 2

Pozdrav @kpoljanc, uspio sve sam odraditi? Promjena TV paketa prošla?

@stipest imaš li najnoviji paket iz MOZAIK reklame aktivan? 

Imam

Bedž +1

@stipest promjenu osnovnog TV paketa ili aktivacije dodatnih TV paketa možeš podnijeti putem Moj A1 aplikacije ili putem TV sučelja.  Ako još nemaš aplikaciju, potrebno ju je skinuti te kliknuti na “promijeni osnovni paket”, a ta mogućnost se nalazi na središnjoj ikoni, odnosno početnoj stranici. :) Na novoj TV platformi promjena osnovnog paketa ili aktivacija dodatnog paketa, moguća je kroz pretplatu na program:  kroz TV raspored pronađi program na koji nisi pretplaćen, odaberi TV sadržaj na nepretplaćenome programu i pritisni tipku OK za otvaranje detalja sadržaja. Na ekranu s detaljima TV sadržaja odaberi akciju “Pretplati se”. Na ekranu s detaljima programa odaberi paket na koji se želiš pretplatiti. Na ekranu s detaljima odabranog paketa odaberi akciju  “Pretplati se”, a sve to na kraju potvrdi unosom četveroznamenkastog PIN-a. 

Razina korisnika 2

Da li je sve to moguće i iz aplikacije MojA1 na webu? Da li je mjesec dana vezano za početak mjeseca ( od 1 do 31 u mjesecu) ili može biti bilo koji datum u mjesecu, pa se od njega računa mjesec dana?

Pitam za besplatnu promjenu paketa, jedno mjesečno.

Hvala

@stipest  promjenu je moguće napraviti jednom u mjesečno (kalendarski gledano).

Razina korisnika 2

Hvala za sve :relaxed:

Lp.

Dali mogu na novoj Tv platformi promjeniti paket bez dodatnog placanja? Primjer imam taj neki osnovni paket a prebacio bi ga u sportski!

Razina korisnika 2
Bedž +3

Pozdrav @Ivicc1311, ako si korisnik Mozaik paketa onda jednom mjesečno možeš besplatno promjeniti TV paket. :) Matej

Poštovani,

pokušavao sam promijeniti paket TV programa, kao putem mobilne Moj A1 aplikacije, tako i preko web sučelja,ali nije išlo.

Obratio sam se teh.podršci,te su oni to obavili.

Međutim rečeno mi je da to mogu obaviti putem aplikcije, jer je uvidom u predmet, problem uspjesno rijesen. Eventualno ako ne bude išlo da deinstaliram te ponovno instaliram aplikaciju.

Nije islo, te sam izvršio deinstall/install ali opet nista. Sto dalje?

Također, nevezano za TV, da li samo meni ne radi web login ,naime uvijek moram ici preko koda poslanog sa sms-om?

Kreirani password nakon izmjene jednostavno ne prolazi.

Razina korisnika 4
Bedž +3

Koliko znam na web sučelju nemaju još tu opciju (bar nisu imali zadnji puta kada sam gledao), ali preko aplikacije bi ti moralo prolaziti. Ako su ti oni ovaj mjesec već mijenjali se strpi do idućega, inače će ti sada javljati da je već promijenjeno. Ako i idući mjesec javlja grešku javiti im da si isprobao, ne prolazi, koju grešku javlja i da si reinstalirao aplikaciju (ako možeš provjeriti i na drugom uređaju, tim bolje).

A ovo s lozinkom… to je malo čudno. Testiraj i na aplikaciju i na web browser, prema potrebi javit opet na tehničku.

Odgovori