Riješeno

Problemi sa slikom nakon promjene prijamnika

  • 5 May 2022
  • 2 odgovora
  • 436 pregleda

Razina korisnika 4
Bedž +4
  • Bližim se zvijezdama
  • 346 odgovora

Nakon što mi je došao novi prijamnik uz produljenje ugovora, imam konstantno probleme sa slikom u smislu da je nemoguće podesiti. Ako stavim na 1080i/p unutar prijamnika slika izgleda isprano i blijedo, a ako stavim na 4k onda sve u teoriji radi, ali ne zadugo. Nakon paljenja/gašenja tv-a ili promjene ulaza na drugi izvor kao PC i slično slika postane mutna. Odmutim ju tako da opet odem u postavke prijamnika i opet stavim na 4k (na kojem je i bilo). A kada se stavi na 4k nakon “odmućivanja” slika izgleda isprano!
Ovih problema na starom nije bilo…

TV je 4k samsung q60r

icon

Najbolji odgovor od pero1985 5 May 2022, 22:25

Pogledaj original

Odgovora 2

Razina korisnika 2
Bedž +2

nisam siguran postoji li opcija  alo ako postoji pukušaj staviti na automatsko podešavanje rezolucije.

pokušaj uređaj vratiti na tvorničke postavke i također ako je u pitanju smart tv pokuša to isto odraditi u postavkama samog tv uređaja

Razina korisnika 4
Bedž +4

nisam siguran postoji li opcija  alo ako postoji pukušaj staviti na automatsko podešavanje rezolucije.

pokušaj uređaj vratiti na tvorničke postavke i također ako je u pitanju smart tv pokuša to isto odraditi u postavkama samog tv uređaja

U početku je bilo na automatskom postavljeno ali tad je slika bila jako tamna i isto neprirodna (a na samom tv postavke su ostale kao od starog).Onda mi ostaju te dvije stvari za isprobati još prije zvanja a1

Odgovori